Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Sedan

futre, 13 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1992
Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
Właściwie auto niczym się nie wyróżnia poza znaczkiem Audi - więcej nie kupię już nigdy auta z tej firmy (no chyba że zmienią się znacznie-opinie właścicieli), poza tym ludzie zaczynają Cię traktwać jak dresa - zwłaszcza jeśli masz ciemne szyby i głośny wydech! Przyjemność z jazdy jest!, nie powiem, ale jest mnóstwo bardziej lepszych samochodów za rozsądniejszą kasę, a może nawet za tą samą, ale wiele lepszych! Miałem różne auta - również 2 merce i chociaż były brzydsze i bardziej mułowate, ale za to 100 razy ekonomiczniejsze i bezawaryjne!, ale najbardziej zakochałem się w Suprze! - to auto jest jak marzenie, super szybkie, daszek targa, pali rozsądnie, kompletnie bezawaryjne, a do tego ładnie wygląda! Kupiłem to Audi - 1,5 roku temu ponieważ nie miałem wówczas tyle kasy, żeby kupić Civica (nowy model) i jednym słowem rozczarowałem się (chociaż jej stan techniczny jest niemal idealny, a więc strach pomyśleć co się dzieje z takim autes sporo używanym). Bardzo piękne mam też wrażenia po jeździe Imprezką kumpla, ale niestety koszmarnie mi się ona nie podoba i na pewno je nie kupię! Wydaje mi się, że marka Audi tryjumfuje dzięki chłopaczkom po 15-19 lat, którzy jeżdżą maluszkami, a to jest ich marzenie, a rzeczywistość jest niestety SZARA!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

6,8