Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Audi 80

~Marek
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Audi 80 B4
Bardzo solidne auto, mimo wieku wszystko działa, jedyne awarie to przepalające się żarówki:) Trzeba tylko uważać na mechaniczny wtrysk, po tylu latach może mieć kaprysy. Przed zakupem warto sprawdzić jak auto działa na zimnym/ciepłym silniku etc. Auto w tej wersji ma jeszcze jedną, wielka zaletę- dźwięk, w tej, a nawet dużo wyższej cenie auta z lepszym brzmieniem się nie dostanie:)
~Adam M
Avant 1.6 E 101KM 74kW
Audi 80 B4
Mimo wysokiej ceny zakupu polecam to autko.Przez 2 lata mój egzemplarz zjechał z ceny ok.1000 zł. Obustronny ocynk robi swoje - to auto bez wypadku nie zardzewieje !!! Tłumiki super wytrzymałe. Niskie koszty eksploatacji i części.Ja większość kupuję oryginalnych,bo nie są drogie.Np. filtr oleju 19 zł oryginał, 12 zł Filtron, tuleje gum-met 25 zł oryginał,12-18 zł podróbka. Można śmiało śmigać po Europie bez awarii.Resztę opisałem wyżej :-)
~GG 1607541
Cabrio 2.8 E 174KM 128kW
Audi 80 B4
Sa lepsze autka ale nawet jak mialbym go sprzedac i wziasc psie pieniadze a wiem ile juz utopilem w tym aucie kasy i nawet gdybym sprzedal autko wyciagajac ciut wiecej niz srednia gieldowa to co kupie za to lepszego ? co bedzie z pod znaku audi, co bedzie autem nietypowym, co bedzie przyciagalo wzrok przechodniow, co bedzie dawalo tyle frajdy w cieple wieczory, co bedzie cultstylowym germanskim wozidlem ;) ????
2,5
~tomek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi 80 B4
10 lat temu było niezłe ale teraz to już ostry przeżytek:/// jezdziłem 4 lata i zrobiłem w nim mase rzeczy typu wtryski , turbina , zawieszenie , i elektryke , wszystko mnie wyniosło dużo kasy naprawde. Kupuje coś mniej awaryjnego i młodszego.
~mateo
Sedan 2.0 90KM 66kW
Audi 80 B4
najlepsze auto jakim do tej pory jeździłem ( może nie było tego wiele 126p, golf 2, lada 20107,renault kangoo, clio 1, fiat panda,opel frontera, rover 45 i inne), ale wiem zę nie zawiedzie mnie i nie stanie w szczerym polu, rdza nie pojawia się (rzadkość jak na 20 letnie auto), mało pali, nic w środku nie trzeszczy, nie urywa się, tym autem na drodze się płynie, zimą nie ma szans żeby się zakopać (wpływa na to silnik umieszczony na osi który...
~marek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Audi 80 B4
Jakbym potrzebował jechać natychmiast na drugi koniec Polski to siadam i jadę. Nigdy nie było poważnej usterki i jak ostatnio regulowałem silnik (nie żeby źle chodził ale regulować i sprawdzić nie zaszkodzi)mechanik powiedział że silnik w idealnym stanie i można jeszcze 200000km zrobić. No i jak tu sprzedać takie stare i niezawodne auto??? i co kupić bo nowsze audice to już \"ne je to\".
~Bartek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Audi 80 B4
Jak to mówi mój brat: "Nie ma lepszego auta od Audi 80". Zgadzam się z nim w 100%. Tak dobrego auta już nigdy nie wyprodukują. Jak dla mnie auto rewelacja. Nie psuje się, tanie w utrzymaniu, oszczędne, niezawodne, buda w ocynku, zawieszenie i silnik nie do zarżnięcia. Czego chcieć więcej? Co prawda mój egzemplarz dużo kosztował, ale warto było. Dla niektórych ten przebieg może wydawać się nieprawdopodobny, jednak gdy mój brat...
~Gerard
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Audi 80 B4
Ogolnie autko bardzo wdzieczne, ma pewne minusy ale to nic wielkiego
~Lourq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Audi 80 B4
Świetna sylwetka, mało kiedy zawiodł mnie ten samochód, a jeśli to sie zdarzało to tylko dzięki zaniedbaniu poprzedniego właściciela, który robił same fuszerki.
~KP
Avant 2.0 90KM 66kW
Audi 80 B4
Ten samochód jest niesamowity. Od czasu jak go posiadam znudził mi się juz kilka razy i myślę o kupnie jakiejś terenówki, ale za niezawodność i komfort prowadzenia tego auta wątpię czy go sprzedam. Używałem go bezprzerwy przez 5 lat na szybkie dojazdy do pracy po beznadziejnych drogach, wycieczki po kraju, a teraz autostradą do pracy i gdybym miał zaraz pojechać na drugi koniec Polski moją Audicą, pojechałbym bez wachania bo na pewno dojedzie...

AUTOCENTRUM.PL S.A.