Lista ocen Audi 90 B3 (53) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koles2005
Sedan 2.3 E 20V quattro 170KM 125kW
pali bardzo duzo ale jezeli kogs nie stac to niech poprostu nie kupuje a jak kupi to zalowac nie bedzie!mam Quattro trzyma sie super na zime fajna sprawa tylko wadliwy zaplon!peka zebatka wykonana z turbaksu i nigdzie nie ma jej w sprzedazy a znalezc taki zaplon uzywany,to graniczy z cudem!!!W warszawie jest pozadna firma zajmujaca sie regeneracja-A.F.Jettro-goraco polecam!!Aha i jezeli ktos przez przypadek pomyli biegunowosc przy akumulatorze...
~Młody
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Przy spokojnej jeździe (w moim przypadku troszkę trasy ok. 130-150km/h i miasto) średnie spalanie to około 11,5litra gazu. Ale jadąc w trasę z prędkością do 100km/h i niewiele hamując udało mi się zejść do 5,6 litra lpg! Bardzo zaskakujący wynik. Trasa 150-160km/h do 14 litrów. LPG w tych autach to niezbyt dobry pomysł. Ale może dobrze działać gdy się pamięta o przewodach, świecach itp.
~Michał
Sedan 2.3 E 20V 170KM 125kW
powiem tak śmigałem nią po Hiszpanii średnia ok 9, przy mocno przeładowanym aucie na autostradzie jeżeli nie otwierałem większej przepustnicy zrobiłem 7.5 przy prędkościach w przedziale 140-170 wynik wiarygodny sprawdzałem na odcinku 500km :) po pierwszym tankowaniu w Polsce 12 niezależnie oo stylu jazdy i nic niżej, i jeszcze gdyby tego było mało coś się popsuło
~Obuch obuch@op.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Dośc duży silnikwiec i duże zużycie, przy przewadze miasta 9,0L, na trasie 8,0L. Zależy od ciężaru nogi (ja mam raczej lekką) Naprawy: nie zawsze opłaca się jjuuż takie auto naprawiać (19 lat). Ale ogólnie da się żyć - wiadomoi że trochę mniej części (a zarazem droższe) niż do Audi 80 (bo nie wszystkie części są takie same)
~łasuch
Sedan 2.3 E 20V 170KM 125kW
na trasie udało mi sie osiągnąc wynik ok 8.5 l ale przy średnich V pomiedzy 150-170km/h za pełnym obciążeniem a nawet troszkie wiecej ale niestety nie w polsce i nie na polskim paliwie. na naszym nie mogie poniżej 11 zejśc :( w miescie żarłoczny jest ale 5 garków trzeba wykarmić
~Jacek: k r a k o w _ j @ poczta . o n e t . p l
Sedan 2.3 E 132KM 97kW
przy tej pojemności i mojej cięzkawej nodzie 12 l gazu na 100 po mieście to i tak wychodzi taniej niz maluch u znajomego ;) ceny przeglądów umiarkowane części też - no czyba że sie zepsuje coś ekstra to wtedy większy wydatek ale to i tak taniej niż w nowych autkach
~urq
Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW
W trasie można zejść do ok 8l/100km benzyny (9l gazu), w mieście około 11l/100km (12 gazu). Ceny części atrakcyjne poza częściami charakteryztycznymi dla wersji quattro z uwagi na brak zamienników.
~florek
Sedan 2.0 115KM 85kW
Prosta w konstrukcji, to i koszty napraw niskie. W częściach najgorsze w zakupie są indywidualne, tylko dla tego modelu fragmenty, takie jak zderzak, lampy zespolonen pierdoły pod maską.
~dylomer
Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW
Pali dość dużo, jeżdże tylko na gazie, może benzyny palił by mniej. Przy jeździe po zaspach i mieście potrafi spalić 17l gazu, przy czym mam wersje quattro która non stop ciągnie na cztery koła.
Dziennik kosztów dla Audi 90 B3
18,6
~Marian Koniuszko
Sedan 2.3 E 132KM 97kW
No wiec... Jako ze jezdze malo, nie przerabiam go na gaz. Ale ten smok sie az prosi o taka przerobke. Gdy sie jezdzi tylko po miescie, krotkie trasy, w korku, to i latem potrafi 14-16 l spalic.