Oceny Audi A1 I Sportback 5d

Audi A1 I Sportback 5d - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A1 I Sportback 5d

~Jowita
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Jeżdże tym autem jako druga właścicielka . Przyznam mu 5-. To małe i zwinne auto. Ktoś sie tu wypłakiwał że za małe, ale ja jeździłam z mężem i dwójką 5 latków i jakoś sie mieściliśmy. I to była wyprawa nad morze. W bagażniku dwie walizki i daliśmy rade. A podróż nie była męcząca. Wersja 5 drzwiowa jest bardziej pojemna. W trasie samochód pali 6 litów benzyny, a w mieście jak woziłam dzieci do przedszkola 8 litrów w zimie. To nie dużo dlatego...
~Janek
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Jeśli Audi A1 to tylko diesel 1.6 TDI 105 koni albo 1.4 TFSI 122 konie. Inne tzn 1.2 TFSI 86 koni to muł i nie jeździ. Zresztą w takim aucie nikt nie chce być zawalidrogą. Jeździłem kilkoma A1 i stwierdzam, że najlepszy jest 1.4 TFSI 122 Koni. Ma moc, ładnie się zbiera. Pali przy tym normalnie, tak około 7 litrów Pb. Jest bezawaryjny, o dziwo 1.4 TFSI w najmniejszej mocy nie psuje się, a ja wymieniam w nim tylko olej tak co 10 tysięcy...
~Mech
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
POlecam ten wóz. Jak kupisz zadbany masz auto na lata. Nie rdzeweje, dobrze wykonany, jak olej wymieniany na bierząco to silnik nigdy nie zastrajkuje. łańcuch wytrzymuje przy odpowiednim dbaniu 200 - 250tyś km. Wymiana to koszt w 2020 roku 600zł z robocizną.
~Gonzo
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
UWAGA NA IDIOTĘ KTÓRY UMIEŚCIŁ TU JAKO 11 różnych osób tyle samo komentarzy negatywnych wyżywając się na Audiolce A1 za to że kupił jakiś zajechany szmelc od turka w komisie.!!!! Audi A1 w moich rękach jest od kilku lat i kupiłem go od 1 właściciela. Zadbany pojeździ długo.
~Misio
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Kupiony za granicą. Dobry jako drugie auto w rodzinie lub dla żony. Tani w serwisie, czesci od ibizy i polo. Mało pali, jak na 120 koni. Przyspiesza jak mała rakieta. Twardy, ale jedzie jak po sznurku. Hamulce jak żyletki.
~Gruby
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
OD nowości moje auto. Idealne do miasta a i na trasie pojedzie dobrze. Mało pali jak na taką moc i przyśpieszenie. Auto dla max 3 osób, lub rodziny 2 + małe 2 lub małe 1. Ale jako coś drugiego na dojazdy. BEzawaryjny samochód. To jest w nim najlepsze.
~Franek
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Dobre auto za rozsądne pieniądze. Jakiś pajac tu napisał, że to droższa polówka. Ma rację, ale dzięki temu A1 jest tania w serwisie. To nie wada a zaleta. Silnik 1.4 tfsi 120 km jest w tym modelu po modyfikacji. Ja nie mam z nim żadnego problemu. Jeździ dobrze, oleju nie zjada. POlecam to auto. Pali przy tym rozsądnie jakieś 6.5 - 7 litrów benzyny, a kop przy przyśpieszaniu jest nie z tej ziemi.
~filip
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Jak na tyle lat jazdy (7 lat) moge tylko polecić to auto. Zgrabne, wystarczające dla dwóch osób. Przy tym zaparkuje się wszędzie, jak na 5 drzwi przestronne, silnik 1.4 122 koni wystarczy do dynamicznego przemieszczania, w trasie można oszczędzać i szybko pędzić, a w mieście spokojnie sunąć w korkach.
~sławek
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Auto bez rewelacji. Silnik niby przyśpiesza ładnie, ale bierze olej, i słychać rozrząd, drogi w serwisowaniu , rozciąga się przedwcześnie łańcuch, ponadto wysokie spalanie przy dynamiczniejszej jeździe (przy spokojnej jest okej). kultura pracy przeciętna.
~Rosół
Sportback 5d 1.4 TFSI 122KM 90kW
Polecam to Audi. Jeśli szukasz auta dla dwóch osób albo singla to jest to. Prosty w budowie, bo to VW Polo, a ładny jak cholera. Nic się nie psuje. Jeździ się sportowo, zresztą ten silnik o mocy 120 koni kusi do jazdy z gazem z podłodze. Przy tym pali niedużo. Przy mojej eksploatacji wychodzi mi średnio 6,7 litra benzyny. Audi jest bezawaryjne i to mnie cieszy.
Audi A1 I Sportback 5d