Lista ocen Audi A2 (49) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej Ł.
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
mechanicznie standard choć ogromnym plusem jest brak tematu \"korozja\"! Po prostu nie ma tematu! Jak pisałem kupiłem auto zamęczone i usterki które miało to auto wynikały z zaniedbania przez poprzedniego właściciela a nie przez urodę auta. Póki co wymieniony komplet hamulców tył i przód, wymienione pół silnika, przeguby, łożyska w tylnych kołach, kupę wnętrza, mechanizm wycieraczek itd. Eksploatacyjnych rzeczy nie liczę choć plusem jest że...
~Gruby ben
Hatchback 5d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
... potem padla skrzynia (wtedy mech zmienil oring co ciekl, zalal olejem i tak jedzilem az znowu padla miesiac pozniej). Dzis auto stoi w warsztacie chyba miesiac, ja nakupilem uszczelnien do skrzyni, akumulator cisnienia (wszystko oryg. z audi) a mech opowiada mi przez telefon o swiatelkach w tunelu. Teraz czekam zeby go sprzedac i chyba wezme Priusa ale tak max 4-6 letniego, jednak 14 letnie auto to zawsze loteria.
~miron
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
to auto mnie jeszcze nie zawiodla a ma przejechane pond 400 000 tys km !!!! mialem renault 19, renault lagune, toyota yaris 2008r ale to jest najlepsze !!!!! kiedys zepsulo mi sie takie male urzadzonko w klimatriniku ale serwisant audi powiedzial mi ze to normalna awaria jak w kazdym aucie nazwal to \"zlosliwosc rzeczy martwych\"
~Zadowolony właściciel
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Prawda jest taka, że jak się o to auto dba to tu nie ma mowy o poważnych usterkach. Jedynie czasem centralny zastrajkuje ze względu na moduł komfortu ale po wymianie dużo lat spokoju. Ważne, że za granice nie boje się jechać nigdy bezradnie na drodze nie zgaśnie zawsze do celu dowiezie ;p
~Romek druga opinia
Hatchback 5d 1.6 FSI 110KM 81kW
silnik wycieraczek z francji pochodzi trzeba rozebrac i z blaszkami zrobic dogięcie tej ZEROWEJ bo nie wytrzymuje temperatury i robi kaput ,padł mi na autostradzie pod Lubljaną 120 km na liczniku i sciana wody --szok i dziadostwo producenta ale zyję
~Basia
Hatchback 5d 1.2 TDI 3L 61KM 45kW
Ja mam audi A2 i ciągle mi sie psuje nie odpala i nikt nie potrafi naprawić tego samochodu.Nie wiem czy to kwestia niewiedzy czy to auuto jest tak skoplikowane.Dajcie mi fachowca jak macie jakieś namiary.Jestem z woj.Lubelskiego.dzękuję
~Tomasz
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
było by doskonale gdyby nie fakt iż musiałem naprawiać skrzynię biegów ale to moje przeoczenie przy oględzinach podczas zakupu skrzynia była już uszkodzona wyło łożysko i kwalifikowała się do wymiany naprawa 600 zł
~michał
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Jak na samochód który miał 10 lat to bardzo dobrze. Mechanicznie był idealnie dopracowany. Problem rdzy w ogóle nie istnieje w tym samochodzie gdyż jest z aluminium. Problemy mogą się zacząć podczas naprawy powypadkowej.
~AgaM1981
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Hmm co znaczy poważna? Do mechanika zawsze dojechał, w trasie nigdy się nie zepsuł. Jedynie wymiana turbiny ale przy przebiegu 200 tyś to już nie dziwi. Pewnie czeka mnie jeszcze koło dwumasowe więc już zbieram.
Dziennik kosztów dla Audi A2
5,9
7,6
7,9
~Romek
Hatchback 5d 1.6 FSI 110KM 81kW
UWAGA NA UKŁAD WYDECHOWY A szczególnie na drugi katalizator bo woda i sól robia swoje- ALE NA TO JEST TEZ SPOSÓB -- mój patent tajemnica nie jezdzic po głebokiej wodzie filtr powietrza zbyt nisko