Lista ocen Audi A2 (75) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon (ogoniasty)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Wg mnie warto nawet teraz tyle zapłacić za to auto. Ono nigdy nie będzie już masowe na naszych ulicach, jest jedyne w swoim rodzaju, i trza je po prostu lubić, ale właśnie wysoka cena zakupu była gwoździem do trumny tego modelu np. mój mimo iż z wyposażeniem minimalnie nieco ponad podstawowym kosztował jako nowy ... 68 800zł ! - mam nawet rachunki od poprzedniego (jedynego) właściciela! a niektóre z lepszym wyposaćeniem to i ponad 90 000zł...
~j4kim@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Moje autko jest w dosc bogatej wersji z automatyczna klimatyzacja, esp itp. Moze zaczne od rzeczy ktore najbardziej mnie denerwuja. Jakosc plastikow mozna porownac do najtanszych chinskich zabawek. Zwykle lusniecie tepym paznokciem i wszedzie robia sie rysy a w szczegolnosci na wysuwanych podstawkach na napoje. Po prostu zgroza! Denerwuje mnie rowniez radio ktore przy odlaczeniu akumulatora sie rozkodowuje. Ogolnie srodek strasznie plastikowy....
~FILIP 02
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Może i nie jest tani, ale jakość?? To jest majster sztyk niemieckich inzynierów! Niestety zainwestowali w jego stworzenie i produkcje tyle serca i pieniędzy że mogło być tanie. Dlatego zazwyczaj kosztowało powyzej 100 tyś zł juz 9 lat temu!! ale teraz za ok 30 tys zł można sie cieszyć tym dziełem. Bo tak jak ktoś juz napisal. cieżcie sie puki możecie- takie auto już nie powstanie, a napewno nie z takim wyposażeniem i z aluminium
~Mariusz
Hatchback 5d 1.4 TDI 90KM 66kW
Mechanicy powiadają: "Cztery zera dla frajera". Nie zgadzam się. To ignoranci i partacze, którzy "pasą" się na frajerach, ale wiedzy i doświadczenia brak. W moim przekonaniu i doświadczeniu, jakość jest jak najbardziej odpowiednia do ceny, ale musimy pamiętać, że zarówno jakość jak i cena jest dla każdego względna. I bądźmy szczerzy, w Polsce nie ma szans na zakup A2 w stanie nadającym się do użytkowania.
~Rarytas
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Ceny w polsce wachają się od ok 8 do 13 tys zł a w niemczech od 7,8 tys do 30 a nawet 40 tys zł za rarytasy w perfekt stanie. dobrze utrzymany to wydatek rzędu 22-25 tys zł. I nie ma tu obejścia :) Taniej już nie będzie - jak już to tylko drożej. Bo to autko to inżynieryjny majstersztyk firmy - samo audi przyznało , że nigdy ale to nigdy miało ono nie powstać !
~progrock@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Rocznik 2001, 21000 zł. Nówka parę lat temu z tym samym wyposażeniem - 120000 zł. Nowy Fiat Panda - 26000 zł (sic!). Auto warte swej ceny! Niektórzy mówią, że za auta małe nie warto tyle płacić. Problem w tym, że w A2 miejsca jest więcej niż w przeciętnym aucie średnim (Astra, Golf).
~P.M
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Za autko z Niemiec z 2000 roku z bogatym wyposażeniem podgrzewane siedzenia, 6 poduszek powietrznych radioodtwarzacz, climatronic dwustrefowy zapłaciłem wraz z opłatami 27 tys zł wiem, że za takie pieniądze można kupić większy samochód ale radze spróbować wsiąść przejechać się i dopiero wyrażać opinie
~Andrzej Ł.
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
ocena na 3 ponieważ jest to auto drogie ale pomimo tego daje poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Auto bardzo bogato wyposażone ale za swoja cenę, nie polecę tego auta osobom dla których auto to tylko puszka z kołami do przejazdu z A do B, te osoby będą zawiedzione.
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Dla mnie osobiście auto było drogie, może trochę za drogie. Jednak obiektywnie patrząc proporcja jakości do ceny jest wyrównana. Trzeba zapłacić za dobry silnik, dobre materiały i fakt, że wiele części pasuje do innych tańszych aut w związku z czym nie są one drogie.
Dziennik kosztów dla Audi A2
5,9
7,6
7,9
~Adam B.
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Moim zdaniem auto jest wykonane bardzo wysokiej jakosci. Niestety technologiczne nowatorskie auto z tamtych czasow jak bywa z eksperymentami ma wiele niedopracowan wychodzacych po latach. Wierze ze ma A-2 ma bardzo dobry silnik. Reszta jak pisalem.