Lista ocen Audi A2 (79) - Widoczność

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 5d 1.4 TDI 90KM 66kW
Zaskakująco dobra. Nawet laik zauważy spory spojler zamontowany na tylnej szybie i brak wycieraczki, ale wszystko jest przemyślane. Spojler ma przed wszystkim za zadanie poprawy aerodynamiki, ale jego pozycja blokuję zabrudzenia górnej części szyby. Efekt: zabrudzenie dolnej części szyby pod spojlerem skutecznie ogranicza oślepianie nas przez kierowców, którzy nagminnie jeżdżą z podniesionymi światłami, natomiast podczas deszczu włączamy...
~Andrzej Ł.
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Małe lusterka i wąska tyna szyba zaczynająca się dość wysoko to minusy ale do lusterek bardzo szybko się przyzwyczaiłem i nie jest to teraz problem. Mam czujniki cofania więc wyczucie odległości jest dźwiękowe:) wparkuję każde auto w każdą lukę, tym autem parkuje się zwyczajnie. Widoczność do przodu jest bardzo dobra, słupki boczne są masywne i troszkę zasłaniają przy skrętach - trzeba uważać na pieszych ale to kwestia gimnastyki szyi....
~xixix
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Kwestia przyzwyczajenia - niektórzy narzekają na szerokie słupki, ale ani mi, ani żonie absolutnie nic w nich nie przeszkadza. Trzeba się nauczyć, że kończy się zaraz za przednią szybą ;), albo zamontować czujniki z przodu i z tyłu. Wysokość w stosunku do innych pojazdów powoduje, że jeździ się prawie jak małym SUVem.
~Adam B.
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Przednie slupki zaslaniaja widocznosc. Zdarzalo sie, ze nie widzialem przez to przechodnia. Gniazdo zapalniczki schowane pod hamulcem recznym. Utrudniony dostep do nawigacji, trzeba miec dlugi kabel. Auto niestabilne przy wchodzeniu z duza predkoscia w zaktety.
~bikepromotor
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Świetna widoczność do tyłu (spoiler tylnej szyby pomaga podczas jazdy nocą zasłaniając reflektory blisko jadących aut - choć oczywiście nie z tą myślą został tam umieszczony...), dodatkowe szybki w słupkach przednich poprawiają widoczność na skrzyżowaniach.
~albertini
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Tutaj niestety pare \"minusow\". 1)male lusterka zewnetrzne nie pozwalaja na swobodne cofanie. 2)Wysoka linia tylnej klapy ogranicza widocznosc przez lusterko wewnetrzne.3)Szerokie przednie slupki troche ograniczaja widocznosc do przodu.
~j4kim@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Widocznosc z tylu praktycznie znikoma. Auto nie posiada tylniej wycieraczki do tego spoiler dzielacy i tak calkiem mala szybke calkowicie ogranicza widocznosc. Natomiast z przodu czesto na zakretach widocznosc ograniczaja boczne slupki.
~ORYF
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
jedna osoba narzekała na spojler tylnej szyby, mnie on nie przeszkadza jest zamontowany pziomo więc w lusterku widzę tylko czarny pasek o szer 2 cm . Przednie słupki na zakrętach 90stopni utrudniają widoczność (piesi)
~michał
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Z przodu nie widać maski ale nie jest źle. Z boku bardzo dobra. Dobra widoczność w lusterkach. Widoczność do tyłu w skali 0-10 na 3 (wygrały względy estetyczne). Podczas parkowania bardzo pomagają niewielkie wymiary samochodu.
~AgaM1981
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Jak dla mnie tu doskonale. Może czasem denerwuje brak tylnej wycieraczki i tylko jedna przednia ale autko małe więc jest ok. Uwielbiam tą ogromną przednią szybę...w innych autach czuje się dziwnie ograniczona widokowo.