Lista ocen Audi A2 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2005 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon (ogoniasty)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Jak na samochód o 13cm krótszy od polo/ibizy oraz pare cm od nich węższy to jest to niemal mistrzostwo! sporo miejsca nad głową nawet z tyłu i to mimo tak pochylonego dachu!, z przodu okej siedzi sie z lekko wyprostowanymi nogami do przodu, a z tyłu "jak na krześle", ale wygodnie, ja mam 180cm i bez problemu za sobą usiąde i nawet nie dotykam kolanami do oparcia ! A to już coś! No i bagażnik jak w audi a3/golf 5 (ale o nieco innym kształcie...
~Bartek
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Ekstra mogę tylko powiedzieć że więcej niż np. w : golf 4, audi a3 8L, seat ibiza 3, vw polo 4 , skoda fabia 1 i 2., hyundai i 20 I, audi a1. Bagażnik 350L można powiększyć do 390L usuwając styropian i wkładając lewarki, klucze, kompresory, gaśnice, apteczki, i inne duperele do schowka pod nogami pasażera w podłodze :), w innych autach co prawda też idzie te styropiany wyjąć ale... - gdzie to pokładziemy ? (chyba do kabiny na podłoge albo na...
~K:);)
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Z przodu (a mam 187cm wzrostu i ok 78 kg wagi) zakres reg kierownicy w 2 płaszczyznach foteli nie ma najmniejszego problemu żeby zająć wygodna i odpowiednią do jazdy pozycje, na szer jest spoko na wysokość 'ponad czuprną'
~KR:)
~Andrzej Ł.
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Jak opisane wyżej, nad tym autem naprawdę niemcy popracowali i zaczarowali tą małą przestrzeń w wygodną i przyjazną. Jedynie przy wsiadaniu za kierownicę kiedy jest mało miejsca na otwarcie drzwi bo ktoś nas doparkuje to zaczepiam biodrem o słupek i niechcący naciskam wtedy umieszczony w tym miejscu na słupku przycisk otwierania klapki wlewu paliwa:)
~Rarytas
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Pod względem miejsca na nogi i na głowy z przodu i z tyłu pokonuje bez problemu. seata ibize -wszystkie modele do 2017 roku, skode fabie 1 i drugiej generacji, vw polo też wszystkie do ok 2017r. napewno, golfa 4, audi a3 pierwszej generacji, i wiele innych modeli.
~AAA(ANIA I AUDI A
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Znajomi byli zaskoczeni gdy wsiedli do auta, niespodziewali sie że takie małe autko posiada taką przestrzeń, jak narazie do auta zmieściłam 8 osób hehe, ale niepolecam takiej formy jazdy na impreze nigdy wiecej.
~szymek2
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
tylko dwa auta mogą się z nim równać - honda jazz i mercedes klasy A reszta poza zasięgiem nawet golf 4 i audi a3 , o polo , fabi , ibizie nie wspomnę ! Brawo audi !!!!
~Yellow13
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
5 gwiazdek jak na taki mały samochód. Wydaje się mały ale miałem wcześniej Audi a4 b5 i dużej różnicy nie ma. Nawet z tyłu jest luźno i nikt nie narzeka.
~zine5
Hatchback 5d 1.4 16V 75KM 55kW
Nawet w drugim rzędzie siedzeń ilość miejsca jest wystarczająca, a bagażnik ma imponującą jak na gabaryty auta pojemność od 390 do 1085 litrów