Lista ocen Audi A2 1.4 TDI 75KM 55kW 1999-2005 (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartekkk@autograf.pl
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Nie dajcie sie zwiesc wygladem tego "maluhcha". Audi A2 zostalo tak zaprojektowane, ze wyglada jak mala zabawka. Waska i wysoka. Jednak wystarczy postawic A2 obok innego dowolnego samochodu zeby zobaczyc, ze wcale nie jest ono takie male. Moja wersja jest 4 osobowa. Z przodu siedzi sie wysoko, przestrzeni jest duzooo. Szyba przednie pociagnieta bardzo daleko, daje to poczucie przestrzeni. Z tylu pasazerowie siedza nizej- dzieki...
~AgaM1981
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Mam 4-osobową wersje więc jak na 4 to idealnie. Obniżana tylna podłoga naprawdę ułatwia życie na tylnej kanapie. Możliwość wymontowania tylnych siedzeń daje duże możliwości przewozowe. Podwójna podłoga w bagażniku daje więcej możliwości i ułatwia rozdział między rzeczami dla auta a np zakupami.
~xixix
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Dla 4 osób - więcej niż w niejednym kompakcie. W wersji pięcioosobowej z tyłu może być dla dorosłych pięciu osób trochę ciasno. Bagażnik - 390 litrów - to już jest 2 klasy wyżej niż średnia w \"małych samochodach\".
~Agnieszka
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Przestrzeń jak na takie małe auto ok. Dużo dla kierowcy i dużo dla pasażerów, zwłaszcza z tyłu, obniżana podłoga z tyłu idealnie. Fotele super, wygodnie się siedzi nie męczą w czasie drogi.
~miron
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
jest pieknie... mozna sie wyciagnac z przodu... ja czesto robie sobie grzemki kilkudziesieciu minutowe i nic mi nie przeszkadza. z tylu troszke mniej miejsca ale nie ma powodow do narzekania.
~gk
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
zdziwienie ale jest tu masa miejsca, ja mam 193cm i spokojnie jezdze tym autkiem, z tylu osoby maja jeszcze duzo miejsca na nogi. Naprawde dobrze zaprojektowane.
~progrock@o2.pl
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Jest jej więcej niż np. w Golfie 2. To naprawdę nie jest auto klasy B. Bagażnik spory, podłoga dwupoziomowa (dla pasażerów z tyłu niżej, by mieli więcej miejsca).
~ma
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
auto dla dwóch osób idealne, natomiast kłopot zaczyna sie gdy siedzą cztery dość spore ciała w samochodzie. Jednakze w porównaniu do innych tej wielkości aut, bezkonkurencyjny.
~THOMAS
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Z przodu rewelacja. Miejsca pod dostatniem i jeszcze troszkę. Z tylu mniej ale wystarczy. Zdecydowanie pomoglo rozwiązanie pozwalające zastosować idealnie płaską podłoge. Brawo
Dziennik kosztów dla Audi A2 1.4 TDI 75KM 55kW
5,4
~don_pazurro
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
z przodu bardzo dobrze, fotele i kieorwcy i pasazera posiadaja reg. wysokości, z tyłu dzięki wielopoziomowej podlodze zaskakująco duzo miejsca biorąc pod uwage gabaryty auta