Ocena kierowcy - Audi A3 8L Hatchback

asterix5, 13 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 2001
Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
auto może droższe w zakupie ale warte swojej ceny audi to audi i mimo swoich lat zawsze się podoba i budzi prestiż a do tego bardzo dobrze wyposażone oszczędne,ładne i dobrze się prowadzi audi a3 najbardziej urzeka swoim wyglądem
to moje 3 auto z tym silnikiem poprzednio miałem tez audi a3 tylko przed liftingiem i VW golfa 4 silnik to sprawdzona jednostka pomimo swoich lat na pewno jest to najlepszy silnik jaki kiedykolwiek wyprodukowano może trochę głośny ale rekompensuje to zużyciem paliwa i niska awaryjnością
skrzynia biegow ok
audi bardzo dobrze trzyma sie drogi ukałd jezdny bardzo dobry
widoczność może tylko do tył trochę ograniczona ale tak jest ok
jak to w audi jakosć wykonania na najwyzszym poziomie wszystko pod ręką, wszystko czytelne, duże zegary, panel klimatronika łatwy w obsłudze, auto bardzo fanie wykonane, absolutny lider w klasie, jakość materiałów super ja mam alcantare super sprawa polecam , wygodne fotele,
klimatronik działa jak powinien latem w upały wystarczy krotki odcinek a odrazu czuć chłód w samochodzie świetna sprawa
ja nie narzekam ogólnie mówiąc dla mnie ok z przodu dużo przestrzeni na nogi a z tył tez nie ma co narzekać chyba ze jada z nami jakieś wysokie osoby ale w końcu to nie limuzyna ja jechałem w 4 osoby w trasie ponad 400 km i nikt nie narzekał
bardzo dobre
w trasie przy predkosci do 100 km/h ponizej 5 l ,powyzej 120-130 ok 6 l pozniej to tak jak w niescie ok 7 -7,5 litra ceny napraw i przegladów niezbyt wygurowane
może i drogie w porównaniu do innych marek ale bardzo dobrze wyposażone
jedynym mamkamentem sa znikajace linie na wyswietlaczu komputera pokładowego jak jest ciepło to znikaja a jak robi sie chłodniej to wszystko wraca do normy ogolnie to w niczym nie przeszkadza
jak dotąd nic poważnego

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]