Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d (60) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PB
Hatchback 3d 2.0 FSI 150KM 110kW
Kupiłem samochód z uszkodzonym zatrzaskiem klapy podłokietnika. Konstrukcja wygląda na zawodną i taka właśnie jest - we wszystkich, kilkuletnich A3 widzę, ze zatrzask jest zepsuty. W moim egzemplarzu, uszkodzony został (przez poprzedniego właściciela) mechanizm powolnego otwierania schowka na rękawiczki. Poza tymi 2 drobiazgami - wszystko jest w idealnym porządku. Jednak uwaga: Audi powleka elementy plastikowe we wnętrzu matową, "gumowaną"...
~Marcin S.
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
W zasadzie nic się nie psuje. U mnie wystąpiła jedynie usterka napinacza pasa bezpieczeństwa i raz coś musiałem poprawić przy głośniku. Ostatnio zepsuł się mechanizm podnoszenia szyby od strony kierowcy, ale chyba było w tym trochę mojej winy wiec to pomijam :)
~Elbombero
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Ma swoje lata i humory, ale i tak wygląda bardzo dobrze, wiele osób pyta się czy ma więcej niż 2 lata;] Największy \"drobiazg\" na minus - KAROSERIA!!! w wielu miejscach rdzewieje, mimo iż był przez większość czasu garażowany i używany w Niemczech (Sprowadzony w II połowie 2009)
~P
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
mam problem z komputerem co 500km wlacza mi sie service nikt nie umie tego wylaczyc zawsze sie pojawia po tygodniu kluczyk mi sie zepsul(nie otwieral sie)byly problemy z gwarancja bo usilnie probowano mi wmowic ze to moja wina.Potem okazalo sie ze Bydgoski serwis chcial przyciac
~vonsky
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Oprócz takich drobiazgów jak: przerywający podnośnik szyby kierowcy, odpryski farby na przyciskach od \"klimy\" i prawdopodobnie coś stało się z łożyskiem w jednym z wiatraczków od nawiewu auto godne polecenia i ceny :)
~kondrat@net-admin.com.pl
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
piórka wycieraczek do wymiany po miesiącu! a teraz najlepsze! Tylny amortyzator po 2tys.km. zaczął wydawać stuki - do wymiany!!! komputer ustawiony na przeglądy co 7.5 tyś km,a nie co 15tyś.
~szymek_wawa
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
Zamki w drzwiach, czujniki otwarcia drzwi, piszczący wiatrak klimatyzacji i... to to chyba tyle. To wszystko to szczegóły, które mocno irytują, ale po krótkiej przejażdżce odchodzą w niepamięć.
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
w zasadzie nic się nie dzieje, wymiana żaróweczki od czasu do czasu, szwankuje podświetlenie zegarów (coś nie styka przy potencjometrze regulującym intensywność podświetlenia)
~jaancenty
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
urwany uchwyt od podlokietnika bez stosowania sily. opadajacy schowek, wczesniej plynnie sie otwieral. niedzialajace swiatla przeciwmgielne z przodu. opadajaca oslona dolna silnika.
Dziennik kosztów dla Audi A3 8P Hatchback 3d
9,5
7,6
~lysystefan
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Duzo drobiazgow, nie dziala mi zapalniczka, rozwalila sie roleta od szyberdachu, gasnące i zapalające się światła na dziurach, porazka.
Audi A3 8P Hatchback 3d