Ocena kierowcy - Audi A3 8P Hatchback 3d

Pablo, 6 lat temu
Silnik 3.2 VR6 250KM 184kW
Rok produkcji 2003
Audi A3 8P Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW 2003-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : moc i elastyczność w tym nierzucającym się w oczy samochodzie
Inne : nie znalazłem
Samochód jest solidny, bezpieczny, szybki i niepozorny to też duży plus dla mnie , jedyna wada to spalanie, poza tym nie znalazłem wad. Uwielbiam nim jeździć. Po zakupie i zainwestowaniu we wszystkie wymagane naprawy nie sądzę żebym go kiedykolwiek chciał sprzedać.
Podoba mi się jego brzmienie w czasie przyspieszania oraz elastyczność. Na 6 biegu i przy 60 przyspiesza bez zająknięcia.
Sprzegło łapie od samego dołu trzeba się przyzwyczaić, krótka jedynka czasem przeszkadza przy wolnej jezdzie w korku.
Trzyma się jak przyklejony , nawet silne podmuchy wiatru nie robią na nim wrażenia. Zawieszenie i hamulce są od s3 więc jest twarde.
dla mnie ok, brakuje tylko czujników parkowania
dla mnie wszystko jest na swoim miejscu , jedyny mankament bo nie bardzo gdzie jest miejsce na gaśnicę
climatronic działa bez zarzutu
z przodu miejsca jest dużo , z tyłu mniej wiadomo to samochód 3 drzwiowy
auto jest ciche , słychać to co najlepsze warczenie sinika w czasie przyspieszania.
ubezpieczenie, paliwo 98 , opony , cześci ekspolatacyjne nie są tanie jednak to jest sportowy samochód który jako nowy kosztował grubo ponad 100 tyś , jak chcemy mieć bezpieczny szybki samochód to niestety to kosztuje
cena w polsce jest niska w porównaniu z samochodami z niemiec, wystarczy wejść na mobile.de zeby zobaczyć że coś jest nie tak , w niemczech te samochody są dużo droższe niż w polsce , każdy sie domyśli czemu , ja mam swój z polskiego salonu z autentycznym przebiegiem i mam nadzieje że niedługo oszuści cofający liczniki skończą w więzieniu
potrafią rdzewieć błotniki tuż przy chlapaku z przodu , w fotelu kierowcy wypada metalowy element
nie miałem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 VR6 250KM 184kW [l/100km]