Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2003-2008 (29) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
jeśli mówimy o spalaniu tego samochodu to jest to wg. mnie poezja, niemniej jednak wszystko zależy od stylu jazdy oraz trybu miasto/trasa, choć po mieście potrafi wziąć nawet do 7l/100km to bywało, że udało mi się osiągnąć nawet 3.7l/100km, w trasie potrafi wziąć ok. 4.3-4.7 na dystansie ok. 100km więc przyzwoicie, jadąc autostradą z prędkościami ok. 120-160 spalanie to ok. 6l, samochód oceniam na bardzo wdzięczny gdy chcemy zaoszczędzić oraz...
~Monika
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Na aucie nie oszczędzam i jak coś się odzywa to od razu robię. Audi odwdzięcza się bezawaryjnością i komfortem. Mogę powiedzieć że w porównaniu do Forda escorta i Volvo v40 którymi jeździłam to koszty utrzymania są podobne zważywszy na to że to auto jeździ o niebo lepiej. Ubezpieczenie nie zabija, spalanie przy normalnej jeździe mieszanej na poziomie 6-6.5l - dla mnie bomba.
~Elbombero
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jednym słowem - rewelacja! Przy oszczędnej jeździe po mieście spali do 6 l/100km, w cyklu mieszanym można przejechać nawet 1000 km!! Trzeba tylko rozsądnie używać gazu, hamulca, biegów, GŁOWY i klimy;] Jak jest dobrze to po co to zmieniać?;] Ceny napraw - w serwisie KLĘSKA!!! natomiast w dobrych warsztatach ceny dość przyzwoite jak na Audi. Mimo wszystko mogło by być taniej...;/
~Jasiu
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Ceny czesci na pewno drozsze od fiata, opla czy forda, ale nie ma tragedii. Koszt regeneracji wtryskow jest wysoki (400zl sztuka + demontaż i montaż). Również sporo trzeba zaplacic jesli padnie nam dwumasa. Komplet dwumasy ze sprzeglem ok. 1600zl + robocizna ok. 500zł. Na szczescie wtryski czy dwumase robi sie raz na 200tys km :)
~RAFAŁ
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
ZUZYCIE PALIWA...PRZY CIEZKIM BUCIKU NIESTETY JEST TO SPALANIE RZEDU 8,5 LITRA NA 100 PO TRASIE SPOKJNA JAZDA STRACIMY TYLKO 5,5 DO 6,00 LITROW NA 100.NAPRAWY I PRZEGLADY HMM PORAZKA CZESCI DO TAKIEGO AUTA NIE SA TANIE UWIERZCIE ALE JESLI KTOS MA KASKE NA TAKIE AUTO TO NIE POWINIEN SIE TYM SPECJALNIE MARTWIC...
~Leebros
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Z ceną przeglądów nie jest najgorzej, wcześniej miałem corolle i było sporo drożej. Co do zużycia paliwa, to bajka :) nie udało mi sie przekroczyć 8l/100 (no może na zimnym silniku przy "wyskoczeniu po gazete"). Na trasie średnio 5.5 , jazda z częstym wciskaniem, do 150km/h. W mieście przy normalnej jeździe do 6.5
~Marcin S.
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Niskie zużycie paliwa, szczególnie w trasie jeśli jedzie się spokojnie. Przeglądy i naprawy w ASO nie należa do przyjemnych dla portfela. Zawsze można kupić Fiata czy inne wozidełko i będzie taniej.
~janusz
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
doskanałe spalenie najlepsze jakie miałem a przejechałem juz sporo aut...nawt maluch palil wiecej serwis autoryzowany no coz to audi.. ale jest wiele czesci originalnych dostepnych poza serwisem
~Adam
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Wydawać by się mogło że trochę za dużo, w porównaniu do 1.9 tdi, który spalał w passacie b5 1,5 litra mniej, ale tłumaczę to sobie napędem quattro i szerszymi oponami.
~Agnes
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
wymiana opon sportowych koszt ogromny i jakie kolwiek czesci sa bardzo drogie, i pali w miescie wydaje mi sie ze duzo
Audi A3 8P Hatchback 3d