Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2003-2008 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
myślę, że w przypadku nowego samochodu cena jest zbyt wysoka i prawdopodobnie duża jej część to prestiż i miarka Audi, niemniej jednak używany samochód powiedzmy 3-5 letni można kupić za cenę, która wydaje się być świetna w stosunku do jakości i niezawodności tego samochodu
~ikar
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Mozna dyskutować czy warto płacić 130000 zł za kompakta z silnikiem diesel´a. Moim zdaiem warto. Wykonanie i materiały najwyższej jakości. Świetny silnik, doskonała klimatyzacja, świetnie grające car-audio. Oczywiście można taniej... tylko po co...
~Monika
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Świetne auto które mimo kilkunastu lat na karku można mieć w naprawdę fajnym stanie. Bardzo udany silnik, który przy odpowiednim traktowaniu odwdzięczy się mam nadzieję przebiegiem pol miliona km.
~krzysio
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Za te pieniadze,a mam na mysli PRAWDZIWY S-LINE !!! a nie takie z naklejka S-Line i nic poza tym, to, to auto dopiero soba cos reprezentuje!! Jedynie nie extra, to stosunkowo duzy bagaznik tego auta.
~Marcin S.
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Ceny używanych nie są wygórowane. Za około 30 tysięcy ciężko dostać coś równie dobrego. Może BMW E46 w dobrym stanie. Jakość wykonania jak to w Audi, nie pozostawia wiele do życzenia.
~Marek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Cena z dobrym wyposażeniem pozwala na zakup dobrego auta klasy śrdniej, ale nie dostaniemy takiego wykonania, materiałów i prestiżu. Warto kupić auto trochę używane.
~Elbombero
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Kupiony używany - ma swoją cenę ale uważam, że jest jej wart;] Gdyby tylko części do diesli były tańsze...;/
~gutek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Troche drogo jak na auto tej klasy ale cóz to audi zawsze drozsze w porównaniu do konkurecji
~Agnes
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
cena i wyglad auta pasuje za ta cene warto kupic bo autko jest sliczne
~Marcin
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Gdyby nie usterkowość mojego modelu pewnie by był wart swojej ceny.
Audi A3 8P Hatchback 3d