Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2003-2008 (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
niestety coś kosztem czegoś, na naszych "wspaniałych" drogach niestety dość mocno telepie bo to sportowe, twarde zawieszenie niemniej jednak doskonale czuć co jest pod autem :) wspaniale pokonuje zakręty nawet te ostrzejsze i z większą prędkością niż większość samochodów, bez uślizgów, wrażenie jest takie jakby auto jechało o szynach :)
~rwessely@poczta.fm
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
idealny ale opony 225/45/17 clay czas trzesie, ESP ratuje zycie na czas :) zawiecha sztywna ale przez to moza poszales. Chamulce sa naprawde dobre bardzo duze tarcze z przodu przy ostraj jezdzie caly czas chamowaly jestem zadowolony.
~Monika
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
W porównaniu do innych kompaktów to nie ma czego porównywać ;) świetnie sprawuje się na zakrętach, trzyma się drogi. Lekko sztywne zawieszenie ale bez tragedii na małych nierównościach.
~Marcin S.
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Już seryjnie jest twardy jak na polskie drogi. Jednak dla mnie to + , wolę czuć się pewniej w zakrętach za zredukowany komfort. Gdy znajdzie się jakaś równa droga to sprawdza się wyśmienicie.
~rybagosc
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Prawadzi sie bardzo dobrze, ukł. jezdny precyzyjny lekko obniżony fabrycznie czuc w komforcie troszkę twardy ale taki ma być.
~rule
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
zawieszenie bez wymiany, idealne, obnizone sportowe zawieszenie swietne na autostrady, niezle trzyma na zakretach,
~lookingfornextcar
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Miałem wersję ambiente - "sportową". Absolutnie nie polecam normalnym ludziom. Deska do prasowania byłaby wygodniejsza.
~RAFAŁ
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
JESLI CHODZI O UKLAD JEZDY TO ZAWIESZENIE JEST DOSC TWARDE ALE W TAKIM AUCIE TO TYLKO PRZYJEMNOSC...
~Leebros
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Zależy kto co lubi, ja bym określił proporcje komfort/sport jako 40/60 %, jak dla mnie BAJKA :)
~Agnes
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
idealnie sie trzyma drogi jest szeroki wiec niema problemow a jezdze szybko :-)
Audi A3 8P Hatchback 3d