Lista ocen Audi A3 8P (14)

~radzio76@poczta.fm
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Kultura pracy wysmienita , silnik wchodzi na obroty doskonale. To przepasc wobec diesla opla 2,2 , oszczędny :srednia 6,6 jak na 170 koni to znakomity wynik. po 15 000 dolałem o,5 litra oleju to podobno standard , litr kosztuje 80zl specjalny olej do dpf nie tani. (Silnik)
~WŻ
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Komfortowy kompakt o atrakcyjnej sylwetce, która z biegiem czasu tak szybko się nie starzeje.
3,5
~dariusymzhal
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Silniek jezeli jest sprawny i przy remapie jest wiecej niz zadowlajacy do dynamicznej (naprawde dynamicznej jezdy). I to by bylo na tyle. Jezeli chodzi o awaryjnosc tegoz pojazdu tzn silnika, to tragedia po 100. 000km. Ktos pisal na forum, ze silnik BMM (oznaczenie jest ok) Wielkie G prawda! Do tej pory wymienilem po 100, 000, a samochod ma dop 140,000km NAGRZEWNICA, USZCZELKA POD GLOWICA, WALEK ROZRZADU SIE WYTARL, NOWE POPYCHACZE ZAWOROWE,... (Silnik)
~maciej993
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Ładna prezencja auta, wykończenie na wysokim poziomie.
~f3r53k
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Samochód z tym przebiegiem 217tys (aktualny) bardzo dobrze sie spisuje, wiadomo terazniejsze diesle po 200tys trzeba co nie co zrobić, ale tragedii nie ma. Jeżeli ktoś ma dobrych znajomych i trochę wiedzy oraz szybko myśli potrafi sam zapobiec wielu tzw wyskokom
3,8
~marcin
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
zwykły samochód, bardzo atrakcyjny wizualnie,jkościowo wykonany, Zbyt paliwożerny ,trochę za głośny Nie sportowy -przecież to TDI
~użytkownik
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Samochód godny POLECENIA. Wbrew negatywnym opiniom zaszłyszanym na niektórych forach POLECAM ten model i koniecznie ten silnik 170KM to wystarczająca moc do tego samochodu. Silnik Ok, wyposażenie ok, spalanie niewielkie, komfort podróży ok jedyny mankament to bagażnik wiem ze to nie jest kombi ale odrobinę większy bym sobie życzył.
~Piluś
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Witam. Przez rok szukałem Jetty,a kupiłem a3...wsiadłem pierwszy raz i sie zakochałem w tym samochodzie. Jest super-jak na chwilę obecną (mam to auto 1 miesiąc) i każdy z mi bliskich jest zachwycony tym samochodem. Świetne materiały wnętrza,super 'spasowana' karoseria,super układ kierowniczy,hamulce-żyletki,140 kucy wciska w fotele-bajka,nagłośnienie to poezja! Minus to ciut głośny silnik,jest to diesel ale np.w Borze TDi jest...
4,1
~Mynton
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Silnik ma całkiem przyzwoity moment obrotowy. Mógłby być troszkę mocniejszy. Osiągi gorsze niż deklaruje producent. Mój egzemplarz pracuje na sofcie Compsportu - 195 km, 400 nM - przy tych parametrach robi się całkiem przyzwoicie. Po czterech latach eksploatacji wymieniono 2 pompowtryski Siemens. Poza tym bezawaryjnie. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Audi A3 8P
6,8
7,9
~Michaś
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Szukałem bardzo długo i znalazłem dobry egzemplarz który mi bardzo pasuje.