Lista ocen Audi A3 8P Sportback (34) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TOmek
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Do tej pory BRAK. Jednak muszę przyznać, że szykuje się do wymiany 2mas oraz sprzęgło - tak do 200 tyś wystarczy. Przy przebiegu 140 tyś km wycięty został DPF (w ramach podniesienia mocy. Uwaga po wycięciu DPF'a kopci jak szalony! Auto ma przejechane trochę, jednak sprawia bardzo dobre wrażenie - nie mam obawy jechać nim w trasę!
~zawiedziony właściciel audi A3
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
2 razy wyciekł z silnika cały olej (odkręcał się jakiś korek od spodu silnika)Za pierwszym razem ASO stwierdziło że musiałem sobie sam go wykręcić - ręce opadają. Za drugim razem (po 2 tygodniach) byli bardzo zdziwieni jak znowu się to stało. Wysłali to do Niemiec i wymienili cały korek. Od tego czasu spokój. Ale nie powiedzieli co się stało
~Sebastian
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ciężko to nazwać usterką, po prostu trzeb było wymienić sprzęgło z kołem dwumasowym. Koszt 2.500 zł. To najpoważniejszy wydatek w ciągu czterech lat użytkowania.
~Piotr
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Przez 3 lata i 120tys.km nic się nie działo kompletnie nic. Eksploatacyjne klocki przód, olej i filtry (oleju, powietrza, paliwowy i przeciwpyłkowy)i serwis klimy.
~Karol
Sportback 1.8 TFSI 160KM 118kW
Można znaleść wiele informacji na temat drogich awarii w tym modelu, osobiście mam go już długo i nie zauważyłem żadnych większych problemów ani usterek.
~Marcin
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Zaznaczam dobrze ponieważ jeszcze nie miałem awarii ale samochód mam stosunkowo krótko więc mogę zmienić opinię. (mam nadzieję, że na wyższą ;) )
~Beryl
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Dwumas droga rzecz ale wiedzialem kupujac, ze bedzie do zmiany, przpustnica nieco mnie zaskoczyla zwlaszcza ze tania nie byla. Wciaz nie jest zle.
~D71
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik to trwała jednostka, natomiast problemy możemy mieć szczególnie z wyżej wspomnianą elektryką oraz skrzynią biegów.
~MarKli
Sportback 1.6 102KM 75kW
Auto mam 8 lat i jak na razie nie miałem żadnej poważnej usterki. Praktycznie nic się nie popsuło do tego czasu.
Dziennik kosztów dla Audi A3 8P Sportback
6,6
7,7
~Tomek
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Brak usterek: w przyszłości zapewne dwumas i turbina. Średnio wytrzymują przebiegi 180-200 tyś. Na razie u mnie OK.
Audi A3 8P Sportback