Lista ocen Audi A3 8P Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW 2006-2008 (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piluś
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Witam. Przez rok szukałem Jetty,a kupiłem a3...wsiadłem pierwszy raz i sie zakochałem w tym samochodzie. Jest super-jak na chwilę obecną (mam to auto 1 miesiąc) i każdy z mi bliskich jest zachwycony tym samochodem. Świetne materiały wnętrza,super 'spasowana' karoseria,super układ kierowniczy,hamulce-żyletki,140 kucy wciska w fotele-bajka,nagłośnienie to poezja! Minus to ciut głośny silnik,jest to diesel ale np.w Borze TDi jest...
~użytkownik
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Samochód godny POLECENIA. Wbrew negatywnym opiniom zaszłyszanym na niektórych forach POLECAM ten model i koniecznie ten silnik 170KM to wystarczająca moc do tego samochodu. Silnik Ok, wyposażenie ok, spalanie niewielkie, komfort podróży ok jedyny mankament to bagażnik wiem ze to nie jest kombi ale odrobinę większy bym sobie życzył.
~f3r53k
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Samochód z tym przebiegiem 217tys (aktualny) bardzo dobrze sie spisuje, wiadomo terazniejsze diesle po 200tys trzeba co nie co zrobić, ale tragedii nie ma. Jeżeli ktoś ma dobrych znajomych i trochę wiedzy oraz szybko myśli potrafi sam zapobiec wielu tzw wyskokom
~marcin
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
zwykły samochód, bardzo atrakcyjny wizualnie,jkościowo wykonany, Zbyt paliwożerny ,trochę za głośny Nie sportowy -przecież to TDI
~WŻ
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Komfortowy kompakt o atrakcyjnej sylwetce, która z biegiem czasu tak szybko się nie starzeje.
~Michaś
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Szukałem bardzo długo i znalazłem dobry egzemplarz który mi bardzo pasuje.
~maciej993
Sportback 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Ładna prezencja auta, wykończenie na wysokim poziomie.
Audi A3 8P Sportback