Lista ocen Audi A3 8V (9)

~Grzegorz
Sportback 5d 1.4 TFSI 125KM 92kW
Fajne usportowione autko. Bagażnik pozwala na przewiezienie przedmiotów o nietypowych rozmiarach. Cena jak na ten segment dosyć wysoka porównywalna do ceny audi A4. niskie zużycie paliwa, elastyczny silnik do jazdy w terenie zabudowanym pozwala jechać w miarę tanio i wystarcza na wyprzedzanie. Fajnie wyciszone wnętrze a spalanie paliwa szczególnie na krótkie dystanse niższe niż w dwulitrowym dieslu. Jeśli jesteśmy fanami tego modelu to...
~P_w
Limousine 1.4 TFSI 125KM 92kW
Najlepsze auto jakie do tej pory miałem. Mam też Civic z 2015 r i wydawałoby się że jest naprawdę dobra. Byłem sceptycznie nastawiony do Audi ale zmieniłem zdanie. Auto jest o 2 klasy wyżej. Bardzo dobrze wyciszone, jakość wykonania i materiałów w środku na tle konkurencji rewelacyjna i jeździ znakomicie. Do tego skrzynia biegów stronic - szybka, precyzyjna i bardzo dobrze wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa.
~Dan
Limousine 1.4 TFSI 125KM 92kW
Ładne, wygodne i zrywne auto. Dobrze się prowadzi, mało pali.
~Kamil
Limousine 1.4 TFSI 125KM 92kW
Auto ma dwie wady - pierwsza to lag przy zmianie biegów - można się zdziwić chcąc przyśpieszyć, o ile w trasie nie ma problemu to na skrzyżowaniu myśląc "jeszcze zdążę" zwłoka 1-1,5sek robi różnicę, druga wada to niewygodne fotele - za krótkie siedzisko. Poza tym auto nie sprawia żadnych problemów.
~Krzysiek
Limousine 1.4 TFSI 125KM 92kW
Najlepsza decyzja! Pierwsze auto, którego wartość podczas nabycia wynosiła ponad 70 000 zł i jestem super zadowolony. Każdemu polecę.
~Peter Donner
Sportback 5d 1.4 TFSI 125KM 92kW
średnie spalanie pao 30000km 5,9l/100km - typ jazdy umierkowany, przewaga trasy (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Dekts
~Tadeusz