Ocena kierowcy - Audi A3 8Y Limousine

TomekTomasz, 2 lata temu
Silnik 1.0 30 TFSI 110KM 81kW
Rok produkcji 2020
Audi A3 8Y Limousine 1.0 30 TFSI 110KM 81kW 2020-2024 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo pozytywne zaskoczenie, przyznam, że trochę się obawiałem tego jak 30 tfsi będzie się spisywal a tu radzi sobie całkiem dobrze jak dla mnie różnica w porównaniu do 35 tfsi jest niewielka i co najważniejsze przy ruszaniu nie ma turbo dziury.
Audi A3 w limuzynie to poprostu piękny samochód ze sportowym zacięciem. Mimo, iż jest to auto segmentu C jest naprawdę pojemne, w cztery osoby można wygodnie podróżować a do bagażnika wejdą 2 duże walizki o wymiarach bagaży samolotowych i jeszcze zostanie trochę miejsca na mniejsze torby czy plecaki. Na trasie też radzi sobie bardzo dobrze - przy 120km/Auto bardzo dynamiczne z automatyczną skrzynią biegów S-tronic Audi A3 w limuzynie to poprostu piękny samochód ze sportowym zacięciem. Mimo, iż jest to auto segmentu C jest naprawdę pojemne, w cztery osoby można wygodnie podróżować a do bagażnika wejdą 2 duże walizki o wymiarach bagaży samolotowych i jeszcze zostanie trochę miejsca na mniejs sobie bardzo dobrze - przy 120km/h obrotomierz wskazuję 2600 obr/min. Spalanie bajeczne (pełne auto) w połączeniu z miękka hybrydą na trasach mieszanych w Polsce wychodziło mi na poziomie 4,4 - 4,8. Trasy miasto niewiele więcej. Oczywiście jazda dosyć spokojna.
Zawieszenie/komfort jazdy - bardzo przyjemnie i wygodnie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 30 TFSI 110KM 81kW [l/100km]

5,2