Lista ocen Audi A3 8Y Sportback (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz T
Sportback 1.0 30 TFSI 110KM 81kW
Cena - trudny temat. Samochód tani nie jest. Ale jeśli rozsądnie wybierze się naprawdę niezbędne wyposażenie to można dostać wóz w cenie wypasionego kompaktu innej marki. Z drugiej strony mało jest aut tej klasy, które są naprawdę porządnie wykończone, podczas jazdy po mieście nie wydają z siebie żadnych jęków i trzeszczeń i można do nich dokupić takie opcje jak np. ogrzewanie postojowe lub reflektory matrycowej. Po długiej zabawie z...
~Mateusz
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Jasne że mogłoby być troszkę taniej, jednak jakość samochodów na przestrzeni lat spada. Przed nami kierowcami jest więc wybór czy zapłacić więcej za zdecydowanie lepszą jakość czy narzekać na tańsze modele i ich niedociągnięcia.
~bleidd
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Auto jest generalnie przyjemne ale kosztuje trochę za dużo. Już chyba lepiej brać trochę tańszego Golfa albo w ogóle iść w inne marki. Niby Audi ale nie czuć w nim nic z tego mitycznego premium.
~Paweł
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Jakość nowych samochodów do ceny jest coraz gorsza. W audi jest podobnie. Pozostaje nam to zaakceptować lub jeździć komunikacją miejską.
~DK
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Placimy za wyglad i znaczek. Po paru miesiacach uzytkowania nie mam poczucia ze ten samochod jest wart takiej ceny.
~Johnny
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
No cóż, tanio nie jest, jak to w klasie premium :) . Wg mnie auto jest warte swojej ceny.
~MZ
Sportback 1.0 30 TFSI 110KM 81kW
Auto kupione za 98tys niby dobra jakość materiałów ale minus za te wadę techniczną
~Paweł zdwola
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Drogo, ale nowość kosztuje.
Audi A3 8Y Sportback