Lista ocen Audi A3 8Y Sportback (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz T
Sportback 1.0 30 TFSI 110KM 81kW
Wiedziałem że 1,0 ma z tyłu belkę skrętną (znowu KSIĘGOWI doszli do głosu) więc szału nie ma ale prowadzi się dobrze do 140/godz. Trochę wrażliwy tył na boczny wiatr mam wrażenie że ten silnik jest ciut za lekki do tego auta ale wiedziałem co brałem. Za to FANTASTYCZNIE sprawdza się na wrocławskich wybojach - po zniszczonych ulicach jeździ się naprawdę komfortowo, zawieszenie jest ciche, sprężyste ale nie trzęsie - idealny wybór na miasto i...
~Mateusz
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Układ jezdny tego samochodu jest idealnie zestrojony. Zarówno jeśli chodzi o zawieszenie jak samo sterowanie pojazdem. Przełożenie kierownicy jest dość duże przez co jazda po zakrętach daję niesamowite odczucia. Zawieszenie samochodu dobrze wychwytuje wszelkie nierówności tym samym daje spory komfort jazdy. Wg mnie jest to idealne połączenie dla auta tego segmentu.
~DK
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Z tylu jest wielowachacz i to czuc, poza tym sie jezdzi jak zwyklym przednionapendowym samochodem. Sztywnosc przedniej osi przy pokonywaniu poprzecznych nierownosci w zakrecie mogla byc lepsza, czuc wtedy niepewnosc i drgania na kierownicy.
~bleidd
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Dobrze się prowadzi, pewnie trzyma się w zakrętach (choć zawieszenie nie jest zbyt sztywne więc nie jest to demon zakrętów), układ kierowniczy jest precyzyjny.
~MZ
Sportback 1.0 30 TFSI 110KM 81kW
Jest dobrze jak to w Audi, auto pod autostrady i szybką jazdę
~Johnny
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
Prowadzenie i układ jezdny tego auta, jednym słowem: rewelacja!
~Paweł
Sportback 1.5 35 TFSI 150KM 110kW
To największy atut tego auta. Bardzo dobre trzymanie drogi.
Audi A3 8Y Sportback