Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Avant

MICHAŁ, 19 lat temu
Silnik 1.8 20V 125KM 92kW
Rok produkcji 1997
Audi A4 B5 Avant 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Dla mnie jest to samochód solidnie wykonany.Przede wszystkim bardzo dobrej jakości materialy użyte są we wnętrzu tego auta.Mało miejsca jest dla pasażerów z tyłu.Świetnie sie prowadzi.Zawieszenie jest nie na nasze drogi. Osobiście mam kombi. Trzeba przyznać ze dobrze sie prezentuje i ma ponadczasową sylwetkę.Auto trzyma cenę i to tez jest ważne.Kto dużo jeżdzi a trochę liczy sie z groszem to odradzam zdecydowanie benzynowe silniki.Kupujcie diesle Audi.
jak na 125 KM mógłby być bardziej dynamiczny, mialem kiedys nissana o mocy 90 KM i mial podobne osiągi
skrzynia jest dobra z charakterystycznymi krótkimi przeskokami dżwigni
nie prowadziłem jeszcze takiego samochodu,bardzo lekko prowadzi sie audi
dobra
wszystko przemyslane
oj cięzko jest zimą odparować przednią szybę, poza tym w klimatronicu bez uwag,wszystko git
dla mnie to VW golf wewnątrz a ze mam kombi to jedynie bagażnik ratuje wizerunek auta klasy średniej, dla kierowcy miejsca jest dość ale z tyłu to kiszka
bardzo denerwuje mnie hałas przy dużych prędkościach tj. powyżej 140 km/h. chodzi o szum, poza tym jest dobrze
powiem tak latem w mieście musi być 10 l. a w zimie 12l. na trasie jest jednak zaskakujący i można osiągnąć wynik 6l jadąc 100 km/h. O mojej ocenie przesądza jednak jazda miejska w małym mieście/ silnik często zimny / Przy trochę bardziej dynamicznej jeżdzie bierze 15 l zimą.
To dobre auto więc i trzeba płacić za nie dobrą cenę.Poza tym to Audi.
ok
zawieszenie to lipa w tym samochodzie lub jak kto woli nasze drogi to lipa
Audi A4 B5 Avant