Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.8 20V 125KM 92kW 1996-2001 (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Airnyy
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Precyzyjny, auto świetnie trzyma się w zakrętach, prowadzi się lekko, dokładnie wiem co się dzieje z kołami, wielowachaczowe zawieszenie robi swoje ;) Auto z łatwością pokonuje zakręty, należy jednak mieć na uwadze, przed przednią osią mamy silnik, więc jeśli wjedziemy za szybko, auto łatwo może stać się podsterowne, jednak tutaj naprawdę trzeba przecholować żeby do tego doszło
~HEGMAN
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Jeśli chodzi o układ jezdny nie mam zastrzeżeń poza samym zawieszeniem które niestety polegnie w starciu z naszymi drogami.Koszt jest dość znaczny w porównaniu do innych marek ale za jakość i komfort trzeba zapłacić w końcu to Audi.Najczęstsze awarie dotyczą wahaczy. Nie odczułem jakiejś wielkiej różnicy przy pustym czy załadowanym samochodzie.
~Edzia_Boss
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Świetnie zamortyzowany, 4- wahaczowy, ale tym samym uciążliwy w kosztach (wymiana zawieszenia na takie dobrej jakości, np. MEYLE to koszt 1500zł za przednią oś). Auto ma bardzo dobry skręt i łatwo się nim manewruje, nawet w ciasnych miejscach. Porównując z Hondą Civic 2006r. Honda przegrywa na całej linii.
~Stefek Burczymucha
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Standard. Trochę za sztywno, choć prowadzi się bardzo przyzwoicie. Trochę zbyt skomplikowane i mało trwałe, ale za to w miarę łatwe w naprawie. Dla przykładu: Przedni dolny wachacz do którego przykręca się amortyzator, w ASO ok 700 zł, dobry zamiennik 150 - 300 zł.
~olo_wlkp@interia.eu
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
marzenie, może opinia mało obiektywana ale wiem jedno, z aut które już miałem to jest ponad wszystkie oceny, komfort, elastyczne, wytrzymałość jak na polskie drogi - bardzo dobra, mit co do dużego kosztu wymiany zawieszenia jest nieprawdziwy,
~mibdbz
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Bardzo mało wytrzymałe zawieszenie. Wystarczy wpaść w kilka większych dziur i już zaczyna coś pukać, ale charakterystyka jest bardzo dobra - sprężyście i komfortowo. Często trzeba wymieniać przegłóby.
~gucio
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
auto rewelacyjnie pokonuje każdy przejechany kilometr. wchodzenie w zakręty to naprawdę przyjemność
~damian
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
bardzo dobrze trzyma sie drogi.mieszkam w gorach wiec testy przeprowadzam na kretych drogach
~Gregory
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Bardzo dobrze sie prowadzi. Układ jezdny jest czuły, ok. Bez zastrzeżeń!
~tomas
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
zawieszenie barzdiej nastawione na sport niż na komfort. extra trzyma się drogi
Audi A4 B5 Avant