Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2001 (43) - Ergonomia

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jsz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko jest tam gdzie powinno być. Wskaźniki są przejrzyste i czytelne. Kierownica regulowana w obu płaszczyznach, etc. Jedynym bardzo drobnym mankamentem jest za bardzo przesunięte do tyłu sterowanie elektrycznymi szybami. Fotele z przodu wygodne aczkolwiek w B6 jest lepiej. Przede wszystkim są lekko zbyt wygięte w tył. Z tyłu można było jakkolwiek wyprofilować kanapę bo moim zdaniem nie przyłożyli się do tego. No, ale auto ma swoje lata i...
~JEZIERINHO
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
mam eleganckie wyprofilowane fotele z bialej skorki i siedzi sie na nich jak na tronie . popielnicza beznadziejnie osadzona ale nie pale wiec nie mam problemu. climatronic troszke za nisko mam problem podczas jazdy aby cos tam zmieniac. podlokietnik idealnie osadzony wczesniej mialem colta to podlokietnik byl chyba dla pigmei !!! ja w zasadzie mam wszystko pod reka ogolnie 4+
~tomekkkk
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Kolejny + Duzy schowek na przeciwko pasazera, boczne kieszenie spore, mala kieszen na lewo i w dol od kierownicy, dwa uchwyty na kubki, brakuje tylko podlokietnika ze schowkiem. Ja nie mam zbytnich bajerow, wiec 3 pokretla od nawiewow, wszystkie przyciski jasno rozmieszczone, obsluga intuicyjna. Pamietajmy ze jest to auto z 95 roku.
~Wojciech
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Przy odpowiednim dla mnie ustawieniu kierownicy nie widzę wskaźników. Schowków jest pod ręką siedem ale niektóre nie wiem wogóle po co są np. ten pod kolumną kierownicy, jak mocno nacisnę na gaz to wszystko wypada. Uchwyt na napoje jest maleńki. Dźwignia zmiany biegów jest w bardzo odpowienim miejscu.
~Pioter
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Prostota tego pojazdu to jego najlepsza zaleta. Nie ma wymyślnych przełączników, a ich rozmieszczenie jest typowe, klasyczne i intuicyjne. Jadąc tym autem kierowca wtapia się w pojazd i funkcjonuje jako jeden z jego podzespołów. Nic nie zakłóca jego uwagi.
~Maciek
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
wszystkie przyciski na miejscu. Pomimo 9 lat na karku nic nie trzeszczy i nie skrzypi (oprócz rolety w bagażniku, ale to jest do zniwelowania). Farba nie schodzi z przycisków jak w B6. Trochę mało miejsca dla pasażerów z tyłu i w bagażniku.
~Jack
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko jest tam gdzie powinno, przyciski są umieszczone z sensem. Brakuje "normalnego" uchwytu na kubek w okolicach hamulca ręcznego. Ten rozkładany mało kiedy się przydaje gdyż wydaje się być delikatny.
~rafał80
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu poza włącznikiem kierunkowskazów. Przez dźwignię od świateł mijania jest ona zbyt oddalona od kierownicy i nie zawsze łatwo ją dosięgnoć. Oraz brak płynej regulacji czasu pracy przerywanej pracy wycieraczek
~padiaodfa
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Doskonała, typowe dla niemieckich samochodów. Jedyny minus to ledwo widoczne wskaźniki poziomu paliwa i temperatury mimo maksymalnie podniesionej kierownicy i maksymalnie opuszczonego fotela.
~Grzegorz gmt@tlen.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
powiem tak jednego dnia zrobilem 1100km i jak wysiadlem chcialem jeszcze.nieczulem zmeczenia, fotel swietnie wyprofilowany, w pracy jezdze oplem astrą 1.4, 200km w oplu to jak kilka kkm w audi.
Audi A4 B5 Avant