Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2001 (74) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Przestrzeni nie brakuje dla kierowcy i pasażera ale z tyłu jest jej za mało i to zarówno na szerokości jak i na długości. Aby dobrze siedzieć i mieć dobrą widoczność zostawiam sobie ok 2cm nad głową, pisałem o tym powyżej. Jednak w porównaniu do mercedesa C jest więcej miejsca na boki a mi to odpowiada ponieważ nie czuję się jak w puszce. Bagażnik w Avancie jest mały. Ogólnie jestem zdania, że pod tym wzgledem jest to młodszy brat Passata....
~tomekkkk
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
S klasa to to nie jest, ale uwazam ze jak na ta klase aut to przestrzen jest bardzo dobra. Nawet jak ktos wysoki usiadze z przodu, to ten z tylu nie bedzie narzekal na ilosc miejsca. Z powodzeniem moze sluzyc jako rodzinne auto dla 4 osobowej rodziny, bagaznik moglby byc troszke wiekszy, ale i tak nie powinno byc problemow z zapakowaniem sie na urlop.
~JEZIERINHO
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
z przodu bardzo wygodnie duzo miejsca , auto jest szerokie wiec nie czuje sie jak w puszcze. z tyly poprostu tragedia jestem wysoki wiec fotel mam na maxa do tylu, jedyne co moge za mnie wlorzyc to zakupy z marketu. auto bardziej 2 osobowe niz rodzinne. bagaznik jak na kombi maly ale wystraczy aby od czasu do czasu cos tam nawrzucać. przod 5+ , tył 2
~konrad_kacper
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo słabo! Samochód na długość nie wiele krótszy od A6, a miejsca tyle, co w Punto. Równolegle miałem Hyundaia Getza i auto było krótsze o ponad metr, a miejsca mniej więcej tyle samo. Generalnie daje radę, jak się jeździ we 2-kę. Gdy ktoś siada z tyłu, to współczuję jechać gdzieś w trasę.
~Baltazaros
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
mam 190cm wzrostu... znajduje dla siebie wygodną pozycje i nie mogę narzekać... niestety wiele do życzenia pozostawia miejsce dla pasażerów z tyłu jest go niestety mało... i na dłuższych trasach może to stwarzać problemy... Podobno w wersji B8 jest to poprawione ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzic ;]
~Łukasz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Stwierdzam iż kierowca i pasażer z przodu mają miejsca tak w sam raz. Osobiście mam 183cm wzrostu, podejrzewam ze z tyłu za mną Audi nie przeszło by testu Zachara choć tragedii nie ma przynajmniej nikt ze znajomych się nie żalił.
~moteq
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Na przodzie jest bardzo wygodnie, miejsca sporo nawet dla roslych pasazerow. Z tylu jest nieco gorzej. Bagaznik dla mnie wsytrczy. Wykonczenie jest super. Wszystko odporne na zurzucie, nie trzaska i nie trzeszczy.
~Paweł Hohol
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
mało miejsca, jak na tę wielkość auta. Fotele niby wygodne, ale przy dłuższej jeździe cierpnie prawa noga, mam 180 cm i było mi średnio. z tyłu jeszcze mniej miejsca niż z przodu, a fotela nie odsuwałem na maxa (patrz: mój wzrost)
~Yahoo
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu jest wygodnie ale z tyłu .... szkoda słów. PORAŻKA. Mam 190 cm wzrostu i za mną z tyłu nie usiądzie nawet dziecko. Chyba, że z przodu siedzą nie za wysokie osoby, to jakoś da radę z tyłu usiąść.
~Pioter
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Miejsca w pierwszym rzędzie jest dowolnie dużo. Odbywa się to niestety kosztem miejsca dla pasażerów. przy rozsądnym ustawieniu foteli kierowca ma luksus, a pasażer za nim nie ma na co narzekać.
Audi A4 B5 Avant