Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW 2000-2001 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blu99
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Przejechałem 15000km - jak dotąd bez problemowo. Jedynie kłopoty były ze wskazaniami prędkościomierza, co nie miało jednak wpływu na ogólną sprawność samochodu. Oraz dwukrotnie zdarzyło mi się, że przewód pneumatyczny od podciśnienia (plastikowy fi~4)do jakiegoś zaworu sterującego (obok zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodniczego) sam się wysunął z przewodu gumowego i kucyki uciekły, ale to nie zatrzymało samochodu, sam zdiagnozowałem i...
~miksell
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Jeśli dba się o auto to jest niezawodne, ale trzeba mieć zmysł słuchania auta. Czasem coś zaskrzypi, zastuka... Ale silnik chodzi jak zegarek. Trzeba uważać na zawieszenie - bo podobno jest słabe. DBAĆ, DBAĆ, sprawdzać płyny itp...
~Vakial
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Jeśli chodzi o drobiazgi to kilka się zdarzyło 1. Urwana sprężynka klamki 2.Awaria tylnej wycieraczki (zapieczony mechanizm)3. Awaria przedniej wycieraczki(zapieczony mechanizm), awaria wentylatora klimatyzacji.
~LouisRenegade
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Ciężko jest się do czegokolwiek przyczepić, no może w avantach trzeszcząca roleta bagażnika może być trochę uciążliwa podczas jazdy na nierównej drodze.
~Jack
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
niestety gdy wpadam do polski raz na 3 miesiące zawsze jakiś wahacz przedni do wymiany gdy śmigam po drogach zagranicznych nie ma z tym żadnego problemu
~maro_2@op.pl
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Wycierają się przyciski i farba na uchwytach drzwiowych, ale to narmaw vw/audi. Poza tym przepala sięczęsto żarówka od postojówek.
~Bober
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
bardzo dużo drobnych usterek: obrotomierz, padł przekaznik od poduszek, wentylator z klimatyzacji głośno chodził (łożysko)
~maronmd
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Klamka wewnętrzna od kierowcy się zluzowała, trzeba będzie ją naciągnąć, do tego lekkie odpryski na lakierze
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
te wezyki co wyzej opisane a poza tym nic tylko wymiana olejow filtrow lanie dobrego paliwa:)
~dzidek877
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Odpukać, nic się nie dzieje a mam przejechane 220k km. Tego silnika nie da się zniszczyć!
Audi A4 B5 Avant