Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW 2000-2001 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Auto jest w środku małe i ciasne. Zupełnie bez sensu. Jak na moje 196cm wzrostu tragedia. Chyba tylko dla przykoksowanych kurdupli 1,6m z blokowej siłowni będzie ok. Fotele z przodu do bani. Siedziska za krótkie, kończą się w połowie ud, jak dla dzieci. Zagłówek mam na wysokości połowy pleców. Trzymanie boczne pleców tak wąskie, że plecy mi się nie mieszczą w siedzenie. Jakbym siedział w foteliku dla dzieci. Siedzisko ledwo wystaje ponad...
~blu99
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu przestrzeni jest dostatecznie dużo, z tyłu już gorzej, ale bez tragedii, chyba że ktoś bardzo wysoki ma podróżować kilka godzin, ogólnie auto sprawia wrażenie przytulnego, po przesiadce z Passata in plus. W Pasku "wieje chłodem", co nie zmienia faktu że też fajne auto.
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
przod...dla mnie przy 173 jest bardzo dobrze i potulnie pasazer tez nie narzeka...no teraz tyl...nie slyszalem narzekan pod wgledem braQ jak i malosci miejsca moze dlatego ze jezdza z tylu osoby o podobnym wzroscie bo wyzsi zapewne by narzekali:)
~Vakial
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu rewelacja natomiast z tyłu bez szału. Sytuację w moim przypadku ratuje fakt że mam 170 cm wzrostu i można za mną usiąść. Jakbym mial 180 cm wzrostu to jazda z tyłu za mną nie należała by do przyjemności. Bagażnik taki sobie.
~miksell
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu kierowca ma sporo miejsca. Z tyłu ilość miejsca zależy od wzrostu kierowcy ;-) Podróżowanie w 4 osoby jest optymalne. # osoby na tylnej kanapie mogą mieć ciasno. Porównując do peugeota 406 ilość miejsca bardzo podobna.
~maronmd
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Osobiście mam jeden minus, jestem dość wysoki, i jak usiądę za kierownicą to jest ona dla mnie troszkę za nisko po mimo że można ją regulować, ale to tylko taki drobny mankament
~maro_2@op.pl
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu ok, ale dodam, że mam tylko 176 cm wzrostu. Tył, cóż mazda 6 bije audi na głowę. Bagażnik jak na tej klasy auto średni, ale mi wystarcza, no i mam rękaw na narty.
~Prince Polo
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu OK, ale z tyłu - totalny brak miejsca (przedni fotel mam odsunięty maksymalnie do tyłu - długie giry).
~Barnney
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z przodu nie ma problemu. Z tyłu tragedia. Nie polecam podróżować w więcej niż 2 daleko. Strasznie mało miejsca.
~LouisRenegade
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Nie jest źle, chociaż no niektórzy, w szczególności z tyłu mogą się skarżyć na brak wystarczającej przestrzeni dla nóg.
Audi A4 B5 Avant