Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW 2000-2001 (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maronmd
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Jak na autko z takim przebiegiem, to stwierdzam że skrzynia działa bardzo dobrze, biegi można wrzucać paluszkiem, i póki co nie słyszę żadnych zgrzytów. Choć zauważyłem że na zimnym silniku skrzynia działa minimalnie ociężalej ale to raczej normalne
~Prince Polo
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Skrzynia automatyczna tiptronic jest nie do zajechania. Auto jest prawie pełnoletnie, a ciągle działa bez zarzutu. Oleju wg producenta nie wymienia się - chyba mieli rację, bo od kiedy mam to auto nie zaglądałem do niej.
~mati4
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Krotkie przelozenia i precyzyjna skrzynia - naprawde dobrze. Daje tylko \"dobrze\", bo w zime skrzynia musi zagrzac - na zimnym silnku biegi chodziliy trche ciezej.
~Vakial
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Biegi wchodzą lekko i pewnie. Jak go kupiłem to miałem wrażenie ze lekko haczy 2-ka ale skrzynia się ułożyła pode mnie albo ja pod nią i po roku problem przestał istnieć :)
~Barnney
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
W trasie nie ma problemu. Czasami mam problem z wrzuceniem jedynki. Nie wchodzi tak jak bym chciał. Po za tym wszystko ok.
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
biegi swietnie wchodza lecz zima jedynka i dwojka troszeczke ciezej wchodza ale tylko na kilQset metrach a potem wporzo:)
~Teges
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Zimą rano jedynka i dwójka wchodzą nieco ciężej, ale tylko przez chwilę i przy moim przebiegu. Później jest miodzio.
~tajemniczy
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Co do skrzyni biegów to brak zastrzeżeń.Wszystko na swoim miejscu.Krótkie skoki lewarka i zero haczenia.
~blu99
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Perfekcyjna, lekko pracuje. Jedynie w zimne dni po ruszeniu z 1 na 2 bieg z oporem, ale potem już bajka.
~dzidek877
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Przełożenia są krótkie, i precyzyjne! Biegi wchodzą bardzo lekko, skrzynia pracuje jak sportowa! Duży plus!
Audi A4 B5 Avant