Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW 2000-2001 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiesio Ż.
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Komfort jazdy zawalisty. Na ostrych zakrętach odjeżdżam innym, a nierówności pokonuje płynnie w porównaniu do ostatniego modelu Seata Cordoby, czy Toyoty Corolli. Nie jest prawdą, że zawieszenie jest tak kosztowne. Za 550 pln zregenerowałem wszystkie wahacze i wymieniłem jeden łącznik. Przejechałem już 32000km i jest ok. Samochód na alufelgach 225/45/17 i na nierównościch nie mogę sobie pozwolić na szybą jazdę bo jest obniżony o 35mm. Jak...
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
dla mnie rewelka mimo wahaczy. Dla niektorych drogie w utrzymaniu dla innych tanie. Ja zregenerowalem za 880 zlotych kompet i narazie git. Trzymanie na zakretach swietne nie jedne auto byloby w rowie;p w tej a4 trzymanie sie drogi porownywalne do polo coupe na sportowym kompletnym i oryginalnym zawieszeniu z koni;) na korzysc vw ale pamietajmy pisze o standardzie audi
~miksell
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Prowadzi się idealnie. Mam zawieszenie fabrycznie obniżone o 20mm. Samochód jedzie \"jak po kleju\". Na razie nie miałem kłopotów z zawieszeniem. Samochód jest dość twardy, ale nie przeszkadza to w komfortowej jeździe. Jak ktoś przesiada się z miękkiego francuza to audi to będzie mu twardo ;-)
~Tomasz
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Samochód to typowy kartofel. Prowadzi się jak wóz drabiniasty. Zero jakiegokolwiek komfortu. Czuć każdą nierówność nawierzchni. Owszem prowadzenie auta jest precyzyjne, jednak jest to okupione zupełnym brakiem komfortu. Do tego ceny ciągłych napraw. Ogólnie do bani.
~maronmd
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
I tutaj mamy do czynienia z zawieszeniem wielowachaczowym, które jest bardzo wygodne ale i delikatne niestety i trzeba o nie dbać. Pomimo tego nie zrażam się do tego zawieszenia i do kosztów jego utrzymania. Jak sobie zadbasz to będziesz miał ;p
~Prince Polo
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Wielowahaczowe zawieszenie z przodu daje dużo radości z jazy. Zaraz po zakupie wymieniłem całą "górę" czyli górne wahacze, końcówki drążków (wszystko z TRW) i po 140.000 dalej żadnych luzów. Dół mam ciągle oryginalny!
~Jack
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
oryginalny układ seryjny skonfigurowany na komfort jest za bardzo pływający na autostrady jest ok ale w mieście droga hamowania sie wydłuża po przez efekt nurkowania zawieszenie gwintowane i po problemie inne auto
~maro_2@op.pl
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Miałem wcześniej 2 A4 i A6 roczniki 96-99. W tamtych autach zawieszenie to klapa. Może nie uwierzycie, ale tą audi jeżdżę już 3 rok i dopiero niedawno wymieniłem tylko końcówki drążków.
~gumis020
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
idealnie sie prowadzi,jest pewna na drodze i bardzo zwinna powiem tak tata ma passka z 2005 r i pasek jest wielki szybki ale nie tak zwinny a audi o tak to jest to
~tajemniczy
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Akurat tu narzekać nie mogę bo mam obniżone zawieszenie i siedzi twardo a jeszcze 16 felgi.Zakręty więc połyka wzorowo.Ale tłumi nierówności już gorzej.
Audi A4 B5 Avant