Lista ocen Audi A4 B5 (557) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 819 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edzia_Boss
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Przy jeździe miejskiej na początku często wydawało mi się, że silnik zgasł. W aucie jest cicho. Rzecz się zmienia przy jeździe powyżej 100-110km/h i obrotomierzu powyżej 3 tys. Już dość dokładnie można rozróżnić fazy pracy silnika mimo zamkniętych okien, a radio trzeba zdecydowanie podkręcić ;) Jazda powyżej 70km/h przy choćby uchylonych tylnych szybach jest fatalna - powietrze wpada w przestrzeń nad bagażnikiem i słychać dudniącą wibrację -...
~N. P.
Sedan 2.6 150KM 110kW
Jeśli chodzi o silnik to we wnętrzu słychać tylko cichutki rasowy pomruk silnika V6. Dokładnie tak jak powinno być. Za to przy wiekszych prędkościach (powyżej 120 km/h) strasznie słychać powiewy wiatru przez uszczelki w przednich drzwiach(z biegiem czasu robią sie płaskie-sklepane). Znam dwie osoby które mają AUDI A4 i miały ten sam problem. Rozwiązaniem jest wymiana uszczelek na nowe, przygięcie góry drzwi lub jak w moim przypadku podklejenie...
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
jak sie ma autko nie bite i kompletne tzn komplet wyciszen z przodu pod maska zarowno z dolu jak z gory to jest cicho choc na 1 slychac ze tam coos pracuje:) ale potem nasluchujemy tylko cisze i ledwie slyszalna prace silnika i tak jedziem do 160 potem slyszymy szum wiatru do 200 pozyjem 200 tzn mi pomknela \"andzia\" 211 to sie sQpiamy na drodze a nie czy cos szumi;p ps. swoja droga przy maxie mozna bez wiekszych problemow pogadac z pasazerami:)
~fikus
Sedan 2.8 quattro 174KM 128kW
O, wyciszenie to jest maksymalne. Auto ora ogródek, zrywa kamienie, skacze na dziurach , a kierownik nic nie czuje. Potem obrót głowy za siębie i pytanie: co, to ja taki rozpierdziel zrobiłem?? Albo, kurz wszędzie, nic nie widać w okolicy i sie zastaanwiasz skąd to, przecież nic nie było czuć ani słychać... powaga. jest nieźle, może nawet za bardzo, bo nudnawo tak sie w kółko kręcić i tylko usypiający szum fruwającego żwirku wokół...
~Baltazaros
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
podczas jazdy na naszych drogach z prędkościami rzędu do 150km/h wyciszenie jest na naprawde dobrym poziomie o ile nawet nie bardzo dobrym... zwłaszcza przy zróżnicowanej nawierzchni... gładki asfalt chropowaty... ale tutaj również mają wiele do powiedzenia opony... szumy przy prędkości 150km/h porównując do innych marek krórymi jeździłem na dobrym poziomie i nie powodują zmęczenia kierowcy..Silnik również dobrz wyciszony ;]
~jarekp_1986
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Mocna strona auta,najcichszy diesel jakim jeździłem.Omega 2.2 dti się chowa.Wiadomo na wolnych obrotach czy w jezdzie miejskiej da się usłyszec klekot ale dobrze wygłuszony a w trasie to już super silnika na prawdę nie słychac tylko dają troche o sobie znac szumy powietrza.A do tego powyzej 2000 obrotów super dzwięk, nie jedna benzyna się chowa.Ciekawe jak cicho musi byc w a6 z takim silnikiem?
~Jachu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj także nie można się wiele przyczepić, auto chodzi cicho i sprawnie jak dobrze naoliwiona maszyna. Auto dokładnie nas wycisza, ale też nie ogranicza od odgłosów zewnętrznych, co pozwala dokładnie skoncentrować się na drodze. Także seryjne głośniki wprowadzają domowy nastrój do naszego samochodu. Bez zastrzeżeń 5.
~Schreder
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jest to segment D dodatkowo premium. Jest naprawdę bardzo dobrze i w trasy na spokojnie można podróżować te 140 km/h bez większego bólu głowy. Wyciszenie mimo, że jest to auto z lat 90 jest praktycznie identyczne jak w mojej Lagunie 3 z 2008 roku. Mimo to jednak myślę, że w Audi podróżowało się ciszej.
~Airnyy
Avant 1.8 20V 125KM 92kW
Jak na ten wiek i wyposażenie jest naprawdę ok, większe hałasy zaczynają się dopiero powyżej 140 km/h. Podróżując z prędkościami 70/ 90 km/h w środku jest cicho i przyjemnie. Audi zachęca raczej to spokojnej jazdy. Z wnętrza nie dobiegają żadne trzaski i zgrzyty, wszytko jest dobrze spasowane.
~Adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wyciszenie jest doskonałe. Pomimo głośnej pracy silnika w środku jest cicho i gdyby nie wibracje można by zapomnieć że jedziemy dieslem. Cicho jest także podczas jazdy z wyższymi prędkosciami. Dopiero powyżej 160 km/h szumy stają się głośniejsze ale cały czas mozna w środku swobodnie rozmawiać.