Lista ocen Audi A4 B5 (11)

~artii99
Avant 1.8 20V quattro 125KM 92kW
Dla mnie jest to samochód solidnie wykonany, blacha ocynk nie widać jeszcze rdzy jak na ten wiek, quattro super spisuję się w górach, brakuje mi tylko w nim jeszcze komputera
~kklp
Sedan 1.8 20V quattro 125KM 92kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, mimo iż się trochę obawiałem kosztów. Autem podróżuje się bardzo komfortowo i przyjemnie, choć na wakacje czteroosobowa rodzina ledwie się zmieściła, ale muszę dodać, że połowę bagażnika zajął wózek dziecięcy.
~Mk
Avant 1.8 20V quattro 125KM 92kW
Auto wypadło zgodnie z oczekiwaniami. Kupiłem go jak miał 15 lat. Silnik nie był w najlepszym stanie. Wymieniłem na początku wszystko co trzeba, leję olej 0W40 Mobila i jeździ bardzo dobrze.
3,8
~Tomek
Sedan 1.8 20V quattro 125KM 92kW
Ogólnie autko fajne, ale jednak w tej cenie na przyszłość zainwestuje w inną markę. I przede wszystkim w młodszego francuza albo japońca. Drogie części, auto pali jak smok, ratuje je tylko fenomenalna wręcz przyjemność z jazdy.
~tomekbonarek@poczta.fm
Sedan 1.8 20V quattro 125KM 92kW
autko jak na swoje lata i przede wszystkim przebieg sprawuje sie wspaniale,szczegolnie silnik.niezawodny mocny. (Silnik)
~DarekR_22
Sedan 1.8 20V quattro 125KM 92kW
Mogli by troszkę bardziej wyciszyć, powyrzej 3500 obrotów. (Silnik)
~darek
Avant 1.8 20V quattro 125KM 92kW
wczesniej mialem 80tke i tez bylem zadowolony. Polecam to auto kazdemu, jest bardzo dobrze wyposarzone i wykonczone. Po za wymiana rozrzadu nie mialem jeszcze zadnych napraw czy usterek. Polowalem na moje a4 2 lata w niemczech. Z tym przebiegiem naprawde nie jest tak latwo znalezc zadbany egzemplarz z papierami.
3,6
~ADOLFO
Sedan 1.8 20V quattro 125KM 92kW
mogła by byc leprza jak jest zimno to opornie sie przekłada biegi o pierwszym biegu niewspomne porażka (Skrzynia biegów)
3,7
~www.klucznik.net
Avant 1.8 20V quattro 125KM 92kW
klimatyzacja nie dziala gdy temp na zewenatrz jest ujemna. (Wentylacja i ogrzewanie)
~MrIgi
Sedan 1.8 20V quattro 125KM 92kW
Po prostu niezawodne, jedyna wada to trochę dużo pali.