Lista ocen Audi A4 B5 (72)

3,5
~iceman
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Naprawdę nie ma się czym zachwycać - auto różni się od passata b5 jedynie wykończeniem i wyglądem. Płyta podłogowa taka sama jak i 90% innych części.
~mazbiny
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Auto warte swej ceny. Uważam, że dużo lepiej jeździ się A4 z mocnym silnikiem benzynowym, takim właśnie jak 1.8T, 2.4 czy 2.8. Takich właśnie szukałem i szerokim łukiem omijałem przereklamowane moim zdaniem jednostki TDI.
~gesman@tlen.pl
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Autko bardzo dobrze wykonane. Mimo swoich lat wygląda dość atrakcyjnie. Solidna konstrukcja w ocynku (zero rdzy) wysokiej jakości wykończenia wnętrza sprawiają że autko podoba sie. Wart jest każdej ceny (a nie jest tani w porównaniu do Vw lub Seata)
~Wojtas.lodz
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Ogólnie polecam ten samochód każdemu kto potrzebuje mieć spokój z naprawami, potrzebuje duży kufer, wygodną limuzynę o w miarę przystępnej cenie. Przy zakupie trzeba tylko zwrócić uwagę na stan blachy. Gdyż auto z ocynkowaną blachą nie powinno rdzewieć. Ale jak ktoś naruszy powłokę to już koniec.
~szczesliwy
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Jestem z A4 bardzo, bardzo zadowolony!! Swietnie sie prowadzi, silnik dynamiczny, w srodku elegancko, nic nie trzeszczy, nie psuje sie mimo ze auto ma 13 lat. W tej cenie uwazam, ze ciezko bedzie kupic cos lepszego.
3,2
~Piotras
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Samochód bardzo mnie rozczarował. Daje niewielką przyjemność z jazdy, poza mocnym silnikiem i precyzyjną skrzynią biegów. Prowadzi się bardzo przeciętnie. Spalanie na wysokim poziomie, spowodowane duża masą własną, paliwożernym silnikiem i 5cio stopniową skrzynią biegów. Jest usterkowy, a naprawy są drogie, mimo posiadania najwyższych możliwych zniżek w hurtowniach części. Plusem jest bardzo dobrze wykonane wnętrze i ładna, ponadczasowa...
~Tomek Łęgowski
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Super Auto, niezawodne, Super jakość. Dziwią mnie opinie niektórych. Jak nie stać ich na wydatek 500zł/rok na zawieszenie to jedynie pozostaje tico na gaz(bedzie tanio). Warto kupić nawet starszy egzemplarz i nie martwić się korozją(ocynk).
~skary
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Ani przez chwilę nie żałuję wyboru. Auta szukałem ponad pół roku i jestem nim pozytywnie zaskoczony. Zwłaszcza osiągami i jakością wykonania.
~Mariusz90r
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Bardzo fajne auto, dobrze wykończone, całkiem szybkie i wciąż dobrze wyglądające mimo zaawansowanego wieku. Ogromny plus za brak korozji!
~Rufek
Avant 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Ogólnie super auto nie do zdarcia idealne dla rodzinki z dzieckiem. wszystko da się upakować i jaka frajda z jazdy