Lista ocen Audi A4 B5 (67)

3,5
~maronmd
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Warto kupić to autko jak jest w dobrym stanie. Osobiście nie żałuję żadnej złotówki której w autko włożyłem. Długo go jeszcze nie użytkowałem, ale na pewno jeszcze będę dodawał moje spostrzeżenia i opinie na temat tego samochodu.
3,7
~Vakial
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Podsumowując auto całkiem przeciętne - na plusy można mu zaliczyć ponadczasową sylwetkę do dzisiaj mi się podoba mimo że ma już 12 lat, dobre właściwości jezdne, bardzo dobra skrzynia biegów, solidny silnik - jak się umie jeździć dieslem z turbo to praktycznie bezawaryjny. Jedyny problem to zapiekające się kierownice turbiny ale wynikało to z mojego ekonomicznego stylu jazdy - trzeba go było od czasu do czasu przegonić, napawa tez nie była...
~Zimny
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Audi... kto ma ten ceni, kocha i szanuje. Wiadomo jest to auto - wymaga pewnych nakładów finansowych. Jeżeli jesteśmy p. Henrykiem Dusigroszem żałujemy każdej złotówki to Audi nie jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. To auto wymaga dobrego (nie znaczy drogiego!) paliwa, regularnej zmiany filtrów (wszystkich) oraz ciągłego kontrolowania stanu zawieszenia. Chodzi tu o wielowahacz. Jeżeli jeden element układu amortyzującego nie bedzie pełnił...
~blu99
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Cóż marka sama w sobie, poza małymi detalami, które mogą denerwować jest super. Ocena (5) z małym minusem.
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
dla mnie swietnie zegrana linia nadwozia (ja mam wersje bez relingow...taka tez chcialem) wnetrze dokladnie spasowane i dobra jakoscia materialow wykonczone. No fakt trzeba zaplacic dobre pieniadze za dobre i pewne auto:)
~miksell
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Ogólnie autko o zacięciu sportowym i nie jet to nudne kombi. Samochód zarówno dla młodego jak i starszego człowieka. Spora część bagażowa. Polecam szukać wersji z fabrycznym radiem wbudowanym w deskę rozdzielczą.
~dzidek877
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Szukałem info na temat silniczka na AutoCentrum.pl i nie znalazłem, dlatego podzielę się wiedzą bo wiem że ludzie posługują się tą stroną przed zakupem auta - sam tak robiłem! A więc: jest to silnik AJM 116KM PD (na pompowtryskach, które są czułe na jakość paliwa więc lać tylko na dobrych stacjach, polecam BP, a samochód pojeździ latami!) Do tego olej, również jedna marka, np castrol gtx! Nie słuchać starych mechaników, pryków, mówiących że to... (Silnik)
~Wiesio Ż.
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Jak na tą masę samochodu to radzi sobie całkiem dobrze. Na niwielkim gazie auto ucieka spod siedzenia. (Silnik)
3,6
~promyk
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
Samochód w pełnym tego słowa znaczeniu. Porządny silnik, porządne wykonanie, ładna prezencja. Minusy to awaryjne zawieszenie oraz koszty niektórych czynności obsługowo-serwisowych.
~Murzyn
Sedan 1.9 TDI 116KM 85kW
bardzo dobrze wyciszony, klekocze tylko na biegu jalowym i 1, elastycznosc- od 70km/h na 5 to mowi chyba wszystko, z TIR ami zadnych problemow :) (Silnik)