Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW 1995-2000 (85) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gewindfahrwerk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Pneumatyczny centalny zamek jest bardzo awaryjny w pierwszych modelach A4 B5.W Audi psują się również wszystkie zamki do których wkłada się kluczyki.Zepsuła się trzecia pozycja w stacyjce i wyłącza prąd.Fabryczny alarm nie działa.Padł wskaźnik poziomu paliwa.W ASO chcieli za to 2200 zł.Kawałek gumowej rurki od układu dolotowego silnika 1.6 ADP we wszystkich przypadkach po pewnym czasie pęka i brudzi olejem.W ASO nie można kupić tego samego...
~Al
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Upierdliwa usterka - fabryczne radio wymieniane trzykrotnie, zawsze z tej samej przyczyny - potencjometr. Jest to głupstwo( bez wpływu na ocenę), ale uważam, ze warto o tym powiedzieć; radio można wstawić innej marki. Fabryczne jest jednak wyjątkowo dobre! Zaznaczam, ze piszę to z perspektywy audiofila, muzyka, w poprzednim samochodzie clarion deck i 130kilka decybeli...
~Maciek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Co chwilę coś, jak nie przebicie na przewodach to zjarana świeżo założona świeca, pasek od klimy często się poluźniał, czasami się obrażał i nie chciał odpalać, do dziś nie wiadomo czemu - wszystko było sprawne. Jeszcze jeden niesmak - samochód 100% bezwypadkowy i w ocynku, a na przednich nadkolach pojawiła się rdza.
~Hubert
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
byl sprowadzony wiec na poczatku tylko termostat pasek rozrzadu, napinacze paska rozrzadu, pasek wieloklinowy, tarcze przod, klocki hamulcowe wszystkie, olej+filr, plyn chlodniczy, plyn hamulcowy, nabicie klimy, podlaczenie pod komputer chyba tyle wsio kosztowalo 1800 zł-czesci i robota
~Tomek 24
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Zdarzają sie awarie, ale to w końcu 13 letnie auto. Nie polecam przerabiania na gaz!!! Miałem gaz sekwencyjny przez 2 lata. Skończylo się na wymianie przepływomierza, sondy lambda, kilka razy kabli, świec, regulacji przepustnicy!Gaz jest dobry do zapalniczki :)
~JonaszAudiFan
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
przednie zawieszenie jest kosztowne, ale dobrze ze jest sporo zamienników i za 500zł dostaniemy cały komplet tyle że nie są tak wytrzymałe, droższe zaś to około 1000zł i ja zakupiłem takowe, i jakoś się trzymają 1.5 roku i nic nie puka ani nie trzeszczy,
~bmat@o2.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jeszcze nic nie udało mi się zepsuć w tym samochodzie, mojej żonie też a uwieżcie mi jest w tym dobra -większośc uszkodzeń do tychczas wychodziła przy jej jeżdzie za kierownicą i nie jest to szowinizm męski (sama to często przyznawała)
~deimian2
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Auto jeszcze nigdy mnie nie zawiodło, raz padł mi akumulator ale to z mojej winy. Jedyna usterką jaką miałem w przeciągu roku to pęknięta tylna sprężyna - stara była jeszcze oryginalna (13 letnia), wymiana 300zl
~cezar taxi
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Na przejechane 100 000tys km nigdy nie zawiadła nie trzeszczy w środku jest bez problemowa auto faktycznie nie wypadkowe dlatego kupiłem choć motor nie taki jak chciałem ale jestem zadowolony i nie myśle o sprzedaży jej .
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW
9,2
10,4
~Reks1o
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
czasem śniedzieją styki poduszki fotela kierowcy i należy wypiąć złączkę pod fotelem, przeczyścić, spiąć z powrotem i wykasować na komputerze błąd poduszek, podobnie z czujnikami zużycia klocków hamulcowych.
Audi A4 B5 Sedan