Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW 1995-2000 (61) - Ergonomia

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Blitz SR
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Wykonanie wprost idealne. Samochód ma prawie 16lat ale deska rozdzielcza, tunel, boczki drzwi w stanie idealnym! nie łatwo się rysuje, trudno o pęknięcie, i przy regularnym dbaniu i stosowaniu kosmetyków nawet kilkunastoletnie plastiki wyglądają jak nowe (trzeba dodać że są one dobrej jakości). Nic nie skrzypi, trochę gorzej z materiałowymi wstawkami w tapicerce- potrafią się mocno wytrzeć, a regularna wada- przeciera się lewy bok oparcia...
~Schreder
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
W aucie po prostu się leży co w trasie jest czymś niesamowitym. Podłokietnik co prawda nie jest wysuwany przód-tył ale znalezienie idealnej pozycji za kierownicą nie jest problemem. Auto jest mega wygodne, a cupholdery w tunelu też zdają egzamin. Schowków jest troche mało ale to dosyć stare auto więc nie ma do czego się tutaj przyczepić.
~Al
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Nie mam uwag. Warto dodać, że przy przebiegu 330tyś siedzenie kierowcy nie jest wytarte, dziurawe czy porwane! Wymieniłem tylko kierownice, czeka mnie zmiana gałki zmiany biegów (wycierają się), natomiast materiały są w bdb stanie. Jeśli się dba, to autko wygląda wyjątkowo dobrze nawet po tych 13 latach!
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jak na tamte czasy bardzo dobrze wykonane wnetrze, ladny design, dobra jakosc materialow, wszystko pod reka i tam gdzie trzeba. Milo spedzalo sie w nim godziny pokonujac setki kilometrow pomiedzy Uk a Pl. Swietne glosniki i dobrej jakosci dzwiek.
~Skonek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
bardzo przyjemnie wykonczone wnetrze, obsluga klimatyzacji automatycznej jest prosta i przyjemna. materialy wykonczeniowe sa wysokiej jakosci, moje audi ma swoje lata a nic w nim nie trzeszczy. nie jest tez poocierane i popsute w srodku.
~deimian2
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Wszystko jest tam gdzie powinno być, obsługa auta jest intuicyjna i nie trzeba szukać po całej desce rozdzielczej tego czego potrzebujemy. Cała deska jest zrobiona z dobrych plastików które nie wydają z siebie żadnych dźwięków.
~Maciek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Obsługa wszystkich włączników, przełączników, panelu climatronic bardzo prosta - jak to w grupie VW. Przydałby się podłokietnik z przodu i kieszenie w tylnych drzwiach.
~Gewindfahrwerk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Przyciski klimatronika i wyświetlacz klimy są zdecydowanie za nisko.Można spowodować wypadek na drodze gdy obsługujemy klimatyzację dlatego ja robię to bez patrzenia na wyświetlacz.
~luki
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
spala jak na bezynke o litr za duzo no ale ja nie jerzdze zn.ów 90 tylko 140 bo to minimum na dotarcie gdzies na czas nie ma problemu na rozbujanie jej do 150 dobrze sobie radzi
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW
9,2
10,4
~er73
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jak na sedana jest nieźle. Wnętrze wygodne dla 4 osób, duży bagażnik. Plus to składane tylne fotele. Wtedy ma się do dyspozycji przestrzeń około 180 na 90 cm.
Audi A4 B5 Sedan