Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW 1995-2000 (90) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Al
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Dla kierowcy - super! Dla pasażera - super super! Dla siedzących z tyłu - masakra. Jeśli kierowca jest dużej postury i ma siedzenie max do tyłu, za nim nie ma praktycznie miejsca. Mi to odpowiada, jestem szczupły(176cm, 68kg), przy optymalnym ustawieniu za mną jest miejsce. Mój przyjaciel prowadził audi kilkukrotnie (198cm, 120kg) dla niego komfort i wygoda, za nim brak miejsca. Na miejscu pasażera jeździłem rzadko, ale zawsze max do tyłu -...
~Gewindfahrwerk
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jak na samochód o takich gabarytach to ilość miejsca w środku jest wprost skandaliczna.Przecież niemalże wszyscy kupują przednionapędowe A4 a podłoga chyba ma kształt dla napędu Quattro bo po co zabrane jest tyle miejsca na środku podłogi jakby miał być poprowadzony pod podłogą wał napędowy na tylna oś.Przecież to nie jest BMW więć A4 nie ma napędu na tylną oś , więc po co taki kształt podłogi i dodadkowe kilogramy stalowej blachy a powinno...
~Schreder
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Tutaj niestety słaba ocena. Pasażerowie z tyłu są bardzo ściśnięci i jedyne kto może usiąść tam wygodnie to dzieci albo osoby do max 1,7m. Tyczy się to sedana, nie wiem jak jest w kombi bo nigdy nie miałem okazji siedzieć ale pasażerowie z tyłu raczej będą siedzieli jak za karę. Kierowca ma sporo przestrzeni i jak to w niemieckich maszynach jest obudowany z każdej strony.
~rapcio
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
I tu jest problem, jadąc w piątkę (ja jako kierowca mam 173 cm) i nie mam problemu jednak z tyłu to prawdziwy koszmar. Miejsca jest naprawdę MAŁO, bardzo mało, osoby siedzące powyżej 180 cm wzrostu to porażka...Jednak mi to nie przeszkadza bo rzadko jeżdżę w pątke. Na minus przestrzeń załadunkowa jak i bardzo mały próg załadunkowy
~Skonek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
z przodu kierowca i pasazer maja sporo przestrzeni, nie ma stykania sie lokciami, jest przyjemnie, z tylu natomiast jesli odsuniesz fotel pasazerowie maja bardzo malo miejsca. jestem niewysoki wiec nie mam z tym problemu ale wyobrazam sobie co maja kierowcy ktorzy sa wyzszi. ogolnie zle nie jest ale mogloby byc lepiej
~mic01@wp.pl
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Podoba mi się to że pedały nie są zbyt blisko siebie co się zdarza w niektórych autach. Na tylnej kanapie środkowa część jest jak by trochę wybrzuszona przez co osoba siedząca na środku może czuć lekki dyskomfort. Materiały jakie zostały użyte są dobrej jakości na pewno nie spotkamy jakiegoś twardego plastyku czy lipnej tapicerki
~Darek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jeżeli brać pod uwagę wielkość tego samochodu, to wnętrze mogłoby być bardziej przestronniejsze, ktoś kto ma > 192cm może mieć problem z kierowaniem (mam brata który ma 194cm i dotyka nogami kierownicą). Z tyłu też ciasno jak przysunie się fotel do tyłu na maksa. Aczkolwiek dla mnie (180cm) jest idealnie.
~Maciek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jeśli chodzi o pozycję za kierownicą to nigdy nie narzekałem, dużo miejsca, wygodnie, nie męczyłem się w dłuższych trasach. Rzadko jeździłem w więcej niż dwie osoby, ale jak do tego dochodziło to czasem słyszałem, że mogłoby być więcej miejsca na tylnej kanapie. Duży plus za bagażnik
~Plompek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Z przodu kierowca i pasażer maja wystarczająco miejsca ale z tyłu to tylko dwie osoby wygodnie siedzą.Ta trzecia w środku ma bardzo niewygodnie szczególnie za sprawą podłokietnika którego bardzo czuć na plecach(jest dość twardy).Więc autko raczej dla 4 a nie 5 osób
~kosmo
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
przestrzen we wnetrzu nie jest najwieksza,ale jest w sam raz troche kierowca ma ciasno ale to tez zalezy jak sie ustawi fotel itd. dla pasazera z przodu przestrzen jest w sam raz, gorzej jest troche na tylnej kanapie gdy usiada 3 osoby
Audi A4 B5 Sedan