Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW 1995-2000 (75) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Schreder
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Kupiłem swoje auto za 1,5 tys złotych z uderzonym tyłem. Z robiłem je we własnym zakresie, ogarnąłem mechanicznie i jak tylko mogłem z wyglądu i służyło mi wiernie aż do zmiany na coś lepszego. Jednak jak bym miał kupować dzisiaj drugi egzemplarz, a na pewno to kiedyś zrobie to bez problemu wyłożyłbym 10 tys zł na naprawdę zadbane sztuki z niskim przebiegiem. Wtedy dostajemy pancernego sedana z dobrym motorem (polecam 1.8 albo 1.8t, reszta...
~rapcio
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Czasami ceny za audi a4 b5 sięgają 12-14 tyś zł. Śmiech na sali, ja za swojego dałem 3 lata wstecz 11 tyś. to i tak było dużo. Diesle mają przejechane bankowo po 400 tyś wzywż a ludzie łudzą się że jak ktoś da na aukcji 200 tyś. to sie nabiorą. Bardzo dobra jednostka jjest również 2.4 benzyna 170 km, polecam również ją.
~Kasia
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Stosunek jakość/cena: cena samochodu rynkowa używanego AUDI A4 B5 nie jest stosunkowo b.droga ale utrzymanie samochodu tej marki jest drogie naprawy, koszty poważniejsze jak wymiana wahaczy rozrządu należy liczyć w tysiącach złotych. Dobrze utrzymany samochód tej klasy daje dużo przyjemności jazdy właścicielowi samochodu.
~Plompek
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
No za tą cenę mogłem kupić 1-2 lata młodszą vectre B ale niemają te roczniki ocynkowanej blachy wiec nie chce jeździć do blacharza bo chce mieć te autko raczej na dluugo ;) no i mówi sie ze to niemiecka jakość(w tamtych latach tak było bo teraz Japończycy górują)
~Matkierowca posiadacz a4
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jeżeli kupimy a4 b5 za 5-7 tys. nie liczmy na bezawaryjność bo to auto będzie zmęczone i powypadkowe, a gdy wydamy 9-12 tys. na audi sprowadzone można być zadowolonym bo będzie zadbane i serwisowane w DE a jakość jest zniewalająca
~gość
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jakość lepsza od niejednego dzisiejszego auta. Obecnie można kupić za grosze i śmigać. Przebieg to druga sprawa. Ważniejsza bez wypadkowość żeby nie rdzewiał. Jeśli oryginalna blach brać w ciemno.
~Adam
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Poza zawieszeniem i wysokim spalaniem 10-11l/100km w mieście mój egzemplarz polecam. Nie miałem dużych problemów, ale drogie w utrzymaniu. Stwierdziłem, że szkoda mi pieniędzy na utrzymanie tego auta.
~Arras
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
na dzień dzisiejszy można tanio kupić takie auto, tylko z jaka przeszłością, na polskich portalach samochodowych 15 letnie auto z małym przebiegiem ( czyli około 150tyś w co nie wieże) za 10000zł
~kazio284
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
Jeśli chodzi o stosunek jakość/cena moim zdaniem jest doskonałe.Wwnętrze jest wykonane bardzo starannie nic nie skrzeczy z zewnątrz auto prezentuje się świetnie jak na tak stare więc jest bardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan 1.6 i 101KM 74kW
9,2
10,4
~nigga
Sedan 1.6 i 101KM 74kW
autko jest naprawde komfortowe nadaje sie do długich tras jak i do jazdy po miescie troszke za mała pojemnosc ale nie jest tak źle;) mozna kupic bardzo dobre audi za naprawde niewielkie pieniądze;)
Audi A4 B5 Sedan