Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (52) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja15472WP.PL
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
dobre w tym aucie jak wyzej napisalem jest tylko silnik ,skrzynia i karoserja ktora nie rdzewieje .ale jesli chodzi o reszte to prosze bardzo centralny zamek wyje sam jakby sie otwieral i zamykal sam i pali pompy ktora kosztuje majatek abs -psuja sie czujniki i robia jakies bledy w komputerze i trzeba do serwisu jechac a tam skure dra pieknie szyber dach sam sie otwiera czasem podczas jazdy i straszy kierowce tarcze hamulcowe sie...
~kemal
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Tu króluje zawieszenie!!! Na początku wymieniałem pojedyncze wahacze ale to nieporozumienie! Niech nikt tak nie robi co parę miesięcy coś się tłukło co prawda jest proste w robocie i robię je samemu ale dobijające jest to że myślisz ze masz spokój a tu kicha i za miesiąc znowu coś lepiej zainwestować i wymienić wszystko a i to was nie zadowoli na zbyt długo i to jest to sprawia że nie chce już żadnego audi czy passat bo jest wiele innych aut...
~lolo
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
to już mój drugi NIEMIECKIE \"CUDEŃKO, i chyba ostatnie!:( po rocznej eksploatacji dałem sobie spokój, nie dość że wydałem na niego kupę kasy to jeszcze ciągłe dokładki do zawieszenia i problemy z silnikiem mnie wykończyły! zresztą czego można się spodziewać od wyjeżdżonego złoma;( ...zresztą jest tyle innych pięknych samochodów że nie warto łakomić się na te szczerze przereklamowane stare dojczwozy
~QBEEEEEE
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
jak wyżej. nic poważnego im wiecej w nim zrobie tym mniej pali (chyba ono coś czuje?) Nie polacam wymiany wahaczy na te kompletne w zestawie za ok 600zl. bo to jakiś szajs lepiej za te cene wymieniać po dwa. Nie każy wie że komplet normalnego zawieszenia to koszt ok 1500zl. więc dziwie się, że jak ktos kupi to badziewie z allegro za 550 zl to potem narzeka sam sobie winien...
~seb-k
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Podobnie jak wyżej, auto się nie psuje na poważnie. Jedyne co mi się przydarzyło i znajomym z audiklubu to pęknięta odma (100zł), brudna przepustnica(50zł czyszczenie), wymiana wahaczy (400zł). Ale to zrobiłem zaraz po zakupie auta i mam spokój. Z tego co widzę w książce serwisowej to były pierwsze naprawy tego 10-letniego samochodu i jak na razie ostatnie.
~wiotr
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Zawieszenie komfortowe, ale wysoce awaryjne. Po każdej zimie przynajmniej dwa, trzy elementy do wymiany. Na szczęście zamienniki nie są szczególnie drogie. Po montażu gazu, po 4 tyś. padł zawór - wygiął się(?!), ale to moja wina, było nie zagazowywać.
~Rafał
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
po rocznych dokładkach i ciągłych problemach pozbyłem się złoma, troche mam żal ale czego można wymagać od \"staruszków\" na pewno nie komfortowej i bezproblemowej jazdy...generalnie odradzam...dobra dla kolekcjonerów i zbieraczy złomu
~Przemek
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Najczęstszą usterką w A4 jest miękkie zawieszenie które się \"wybija\" na PL drogach. Tarcze hamulcowe (wraz z klockami i wszystkimi podzespołami) wymieniałem już 2 razy ponieważ przegrzewają się i skrzywiają. Ogólnie A4 wypada dobrze poza tymi hamulcami.
~dlugas audiholik:))
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
wymienilem przegub napedowy i pompke paliwa w zbiorniku.teraz szykuje sie termostat lub nagrzewnica.jak narazie nie bylo powaznych usterek.nigdy nie zawiodl mnie w trasie.a trasy pokonuje konkretne polska-francja
~gigass@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Przednie zawieszenie i zawieszenie przednie raz jeszcze - fatalne wytrzymałościowo i finansowo - no ale jest to jedna (no w sumie kilka) część z wielu, które mogły by się zepsuć więc ogólnie nie mam co narzekać
Audi A4 B5 Sedan