Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (62) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
2,0
~ja15472WP.PL
Audi A4 B5
w srodku w miare dobrze ale jesli chodzi o bagaznik to totalna pomylka .malutki jest to raz i do tego kabina od bagaznika jest oddzielona blacha na stale tylne siedzenia nie rozkladane.wiec kiedywam przyjdzie np. przewiesc rowerek to jedno z pasazerow musi na nim pojechac za waszym audi a4 bo do bagaznika nie wejdzie za zadne skarby.
~Mad_MAX
Audi A4 B5
No i tu juz jest maly problem bo jesli chodzi o kierowce i pasazera to jest super bardzo duzo miejsca ale z tylem jest juz znacznie gorzej tzn. jesli maja podrozowac nawet 3 osoby z tylu to byloby ok ale jest jeden pikus a mianowicie te boczki plastikowe na siedzeniach kierowcy i pasazera oraz bardzo nisko ulozone w/w siedzenia.
~QBEEEEEE
Audi A4 B5
Ocena mocno subiektywna bo tylko we dwójkę jeżdżę tym samochodem. Z tyłu mało miejsca tylko w sytuacjach kiedy z przodu jadą wysokie osoby (mam 190cm) i za mna raczej miejsca już na nogi nie ma. ale nigdy nie miałem sytuacji że musiałem przewieść wiecej niż 3 osoby
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
9,0
11,6
~kazioR94
Audi A4 B5
Myślę że w tej generacji audi pomyślało tylko o przednich pasażerach ponieważ raz na tydzień jadę 5-osobową rodzinna a z tyłu jest raczej nie wygodnie i ciasno wynika to z relacji mojej matki :)
~uzytkownik audi a4
Audi A4 B5
Przestrzen dla kierowcy i pasazera obok w porzadku, poza konsola sierodkowa ktora w dluzszych trasach daje sie we znaki kierowcy, miejsca z tylu nie za duzo dla pasazerow dlatego nizsza ocena.
~bastek23
Audi A4 B5
Dla mnie jest idealnie. Ci co siedzą z tyłu - niech cierpią :) A jak komuś coś nie pasuje to proponuje taksówkę. Zresztą auto kupione jest po to, zeby woziło mnie, a nie tłumy.
Audi A4 B5
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera obok niego - wystarczająca. Gorzej jest gdy kierowca jest wysoki. Wtedy z tyłu dla pasażera na nogi zostaje niewiele miejsca. Tutaj minus.
~evo87
Audi A4 B5
jak dla mnie io posażrea obok miejsca jest wystarczająco no ale gdy mamy juz kogoś na tylnej kanapie to wtedy miejsca powiem szczerze jest trochę mało no chyba że wozimy dzieci:)
~JaUwielbiamJa
Audi A4 B5
Tutaj bez zastrzeżeń, fotele w miarę wygodne, ustawiają się góra/dół więc każdy sobie wysokość dopasuje, co do przycisków wszystko pod ręką.
Audi A4 B5
Miejsce \"pracy\" kierowcy jest wystarczająco wygodne, pasażer po prawej od kierownicy, też nie powinien narzekać z tyłu? Drużyna siatkarzy kręciła by głowami
Audi A4 B5 Sedan