Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (63) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bastek23
Audi A4 B5
Jak na automat (nie Tiptronic), to zmiana biegów przebiega w miarę sprawnie. Czasem poszarpie albo przytrzyma bieg ale już się przyzwyczaiłem. chociaż i normalna praca też nie jest mu obca. Po prostu ma swoje humory. Aha, automat 5 biegów - z tego co doczytałem to ponoć tylko z tym typem silnika był automat 5-biegowy.
~Daniel R. [email protected]
Audi A4 B5
Po prostu IDEAŁ!!! Swietnie skomponowana z podłokietnikiem - stanowi nieodłączną całosc :) Czasem 1-szy bieg wchodzi troche ciezko ale z tego co wyczytalem "ten typ tak ma" Ogolnie biegi zmieniam "jednym palcem" - to mowi samo za siebie.
Audi A4 B5
W moim Audi jest automat, nie TIPTRONIC. Jest to mój pierwszy samochód z automatyczną skrzynią biegów i napewno następny też będzie z automatem. Nie chcę już manuala. Tylko automat. Żadnych problemów ze skrzynią.

Usterki Audi A4 B5

Audi A4 B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jacek S.
Audi A4 B5
Generalnie biegi wchodzą jak po maśle. ALE, no właśnie, jest ale, przy przeciągnięciu na wysokich obrotach na pierwszym biegu, dwójka nie wchodzi gładko. Wszystkie inne biegi, bez zastrzeżeń.
~mieciu
Audi A4 B5
trzeba użyć troche siły aby wbić bieg, zwłaszcza przy redukcji, ale daje to świetny efekt tak jakby kliknięcia przy każdym biegu, przez co nie da się pomylić biegu, dla mnie świetna
~aaaaaaaaaa
Audi A4 B5
biegi wchodzą dobrze nie mam nic do zarzucenia, gdybym nie miał wcześniej BMW e36 na pewno napisał bym ze doskonale lecz do bmw audi trochę brakuje pod względem skrzyni biegów
Audi A4 B5
Biegi wchodzą wystarczająco dobrze. Skok lewarka dosyć długi, ale to przy charakterze auta jest jak najbardziej ok. Przecież to nie wyścigowy melex :-)
~janek
Audi A4 B5
Przeciętna, nie wiem czy moją A4 wcześniej jeździła kobieta albo jakiś dziadek ale drugi bieg przy zimnej skrzyni czasem wchodzi ciężej niż pozostałe.
Audi A4 B5
no niestety tutaj powiem tak; przydałoby sie troche inne przełożenie powyżej 130 km/h słychać już nieco nieco prace skrzyni.ale poza tym jest ok.
~slu
Audi A4 B5
Biegi bez zarzutu wchodza leciutko i bez problemowo jedynie co 5 mogla by byc nieco dluzsza albo 6 bieg mogłby byc ale ogolnie gitara
Audi A4 B5 Sedan