Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (55) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
jestem zadowolony z tego autka :) dobrze sie prowadzi i jak na ten silnik 1.8 to na trasie mi wystarcza ma nawet niezłe przyspieszenie disle 110 KM to bez problemu sobie radze!! polecam to audi A4 1.8 dobre jak na te lata i na ten silnik a i zapomnialem dodac ze przez 2 lata nic przy nim nie robie tylko olej wymieniłem płyny podstawowe i oczywiście benzynka :) bezawaryjne mi sie trafiło!! polecam :)
~evo87
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
samochód wart swojej ceny nadmieniam że w mojej wersji wyposażenia mam czarną skórę, alarm i centralny na pilota, grzane fotele, system BOSE ze wzmacniaczem i zmieniarką na 6 płyt oraz komputer pokładowy i nie spotkałem się jeszcze z samochodem z takim samym wyposażeniem. jak ma ktoś okazję to polecam-BOSE fajnie wymiata:)
~Kaziu_Wichura
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
super auto za rozsądną cenę. Oczywiście lata swoje ma,za cenę A4 z 95 roku można by było na pewno kupić jakieś inne auto o parę lat młodsze ale na pewno bym tego nie zrobił. Niemieckie auta górują nad całą resztą.
~Właściciel audi
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
8-10 tys za naprawdę zadbana sztukę wydaje się być odrobinę duża, zapewniam jednak ze lepiej wydać te 8 tys i nie wkładać dużo w samochód jak kupić szrot a za 3 tys I płakać ze to skarbonka bez dna.
~dfd
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
cena samochodu jest wysoka ,a zadbane egzemplarze nadal dochodzą do 10 tysiecy złotych wiec to troche dużo jak na ten rocznik samochodu. jakość oceniam dobrze, na pewno lepiej wykonana niż opel, renault itp.
~JaUwielbiamJa
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jak komuś się podoba to za 6.5tyś zł coś się kupi za ładną bez zastrzeżeń trzeba dać z 8tyś więc nie jest źle. Blacha ocynk, bardzo mocna podłoga sprawiają że wytrzyma jeszcze kilka dobrych lat.
~bastek23
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Fakt, kupiony po okazyjnej cenie (miałem takiego farta, ze głowa boli). Być może miałbym młodsze auto, ale z pewnością z mniej atrakcyjnym wyglądem i bardzo prawdopodobnym jest, że do poprawek kosmetycznych.
~audiiiiczka
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
za takie pieniadze mozna kupic auto gorszej klasy i troche mlodsze... lecz audi to AUDI :)) teraz bym wybral takze ta marke... moze a6 tdi??:D no ale jeszcze troszke pojezdze tym...
~DmK
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jakość auta rewelacja jak na taki wiek, cena też, za zdrowy samochód bez rdzy, przetarć, rys, zdrowy silnik itp, zapłacimy około 6000 zł
~slu
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
samochod kupiony za 8000 + 1500 u mechanika na dzien dobry ele ma klime tempomat skore podgrzewane siedzonka komputer pokladowy naglosnienie bose
Audi A4 B5 Sedan