Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (56) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mario.z1@o2.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Niestety nie mam klimatyzacji w swoim Audi - to jedyny jego minus. Natomiast ogrzewanie, wentylacja super. Samochód bardzo szybko się nagrzewa. Zimą sama przyjemność przejechać 1 km i poczuć ciepełko:) Otwory nawiewu bardzo dobrze rozmieszczone. Nie ma problemów z zaaparowaniem szyb w szczególności bocznych. Temperatura na wskaźniku osiąga 90 stopni i tam zostaje bez ruchu aż do wyłączenia silnika. Żadnych skoków temperatury.
~seb-k
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
No tutaj mogłoby być lepiej. Nie mam klimy i trochę się męczę. Jeśli chodzi o ogrzewanie to rewelacja bo po paru chwilach nawet w największe mrozy można jechać autem w koszulce. Natomiast jeśli chodzi o wentylację to jest po prostu źle - w gorące dni do samochodu wdmuchiwane jest gorące powietrze więc lepiej dmuchawy nie włączać tylko otworzyć okna.
~ja15472WP.PL
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
chcialbym zwrocic uwage na nadmuch przedniej szyby .uwazam osobiscie ze konstruktor audi nie jezdzi prywatnie audi bo czy to jest audi 80 czy a4,czy a6 czy a8 to maja taki sam poraniony nadmuch na przednia szybe ze szyba odparowywuje po ujechaniu 5 kilometrow ,masakra mozna swira z nerwow dostac codziennie rano
~slawomir66@interia.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
NIE MAM KLIMATYZACJI ,mam auto dwa lata.przy mrozie do 10 stopni[auto stoi czesto na zewnątrz również zimą ]szyby odmarzają po 3 min.dmuchawa pracuje w miare cicho i skutecznie.ogrzewanie ogólnie wystrcza nawet dla zmarżlucha.w dni upalne w środku raczej gorąco.
~Grzegorz
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Slabo z ogrzewaniem. Nagrzewnica nadaje sie do wymiany (mankament tego modelu) tyle ze trzeba zwalac caly kokpit. nagrzewnica w zakupie droga nie jest ino magicy sie cenia. Cos tam grzeje ale piekla nie ma. Lepiej sprawdzic przed zakupem.
~JaUwielbiamJa
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Ja miałem wersje z climatroniciem. Klima działa bdb bez zastrzeżeń, w zimie ciepło w aucie robiło się po 2km jazdy więc też nieźle. Jedynie co denerwowało to czasami wiatraki skrzypiały przy średniej prędkości obrotów, na maksymalnej i minimalnej było okej.
~kemal
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Klima wydajna dobrze sobie radzi nie ma problemów z ochłodzeniem wnętrza a zimą też jest ok dość szybko się nagrzewa i utrzymuje temperaturę na zadanym poziomie.
~dlugas audiholik:))
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
w moim autku cos kiepskie jest to ogrzewanie ale mysle ze jak zmienie termostat ilub ewentualnie nagrzewnice to powinno byc jak w bance
~Alfred
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
klimaautomatik jest super i potrafi rewelacyjnie wyregulowac temperature w aucie.(jak komus nie odpowiada to jest mozliwosc przelaczenia na sterowanie reczne)
~PIOTRP
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
LATEM TO SAMA PRZYJMNOSC KLIMTYZACJA SZYBKO CHŁODZI ALE ZIMO CIEZKO SIE NAGRZEWA ALE TO MOZE WINA NAGRZEWNICY KTÓRA TRZEBA PRZECZYSCIC
Audi A4 B5 Sedan