Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (170)

~aaaaaaaaaa
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jestem z mojej a4 bardzo zadowolony trochę obawiałem się na początku spalania jak potem się okazało nie potrzebnie pali trochę więcej niż astra 1.4 i mniej niż bmw e36 1.6 a jazda jest o niebo lepsza udało mi sie zakupić dosyć zadbany model ma przejechane 265tys a silnik jest bardzo dynamiczny i suchutki nie wiem jak ludzie mogą się nabierać na przebiegi 180tys a auto nie ma siły jechać. wyprzedzanie tym samochodem to przyjemność 125koni...
~uzytkownik audi a4
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Audi to klasa, ma pare wad ale naprawde pomimo tych kilku mniej istotnych wad daje frajde z jazdy i przyjemnie sie prowadzi, Napewno jako dawny fan mercedesa po przejsciu na audi nie wracam do merca. Polecam to auto kazdemu bo audi to jednak w dzisiejszych czasach to auto najlepsze i kazdy znajdzie sobie odpowiedni model z odpowiednim silnikiem i bedzie napewno zadowolony. Ps. Japonce moze sa wytrzymale i ekonomiczne ale jednak ja uwazam ze...
4,1
~Mad_MAX
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Mimo jakichs tam wad uwazam to auto za rewelacyjne i nastepne auto bedzie na pewno spod znaku AUDI :)))
~Właściciel audi
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Autko bardzo przyjemne w prowadzeniu, zrywne, komfortowe, bardzo dobry samochód dla osób które chcą wygodnie jeździć, nie wydając miło a złotówek. Jak na 20 letni samochód który zrobił 340 tys nie miałem większych awarii. Złota zasada, jak dbasz tak masz.
~dlugas audiholik:))
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
auto sprowadzone z francji bezwypadkowe od kobiety zadbane.nastepna bedzie tez a4 tyle tylko ze turbodiesel i koniecznie na wypasie.snie po nocach o quattro-piekna sprawa.moja kobieta szaleje za tym autkiem i w zyciu nie pozwoli mi go sprzedac
~janek
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Bardzo lubię moją A4, ona ma to coś! Mimo że nie jest tania w eksploatacji, ma swoje humory to nie zamieniłbym jej na nic innego w podobnej cenie. To auto da się lubić!
~Jacek S.
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Generalnie jest OK, ale wyć z zachwytu to nie będę.
~DmK
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Samochód jak na swoje lata wygląda dalej dobrze i może się podobać, stylistycznie samochód świetny ja mam wersję z roku 1994 czyli pierwszą z produkcji oczywiście przed lift dla ciekawskich, samochód wygląda rewelacyjnie, żadnych ognisk rdzy, progi całe.
~slawomir_84@wp.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Auto jako narzędzie do sprawnego i komfortowego przemieszczania się jak najbardziej wystarczy.
4,1
~slawomir66@interia.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
po otwarciu maski ,na wolnych obrotach słychać pisk paska klinowego-gdy jest wilgotno na dworze.sam silnik to precyzja.solidna chłodnica . (Silnik)
Audi A4 B5 Sedan