Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW 1995-2000 (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niuniaszek@op.pl
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
opisuje audi ze silnikiem 18 t:jestem bardzo zadowolony -posiada duza moc --sprzet jest naprawde dopracowany i to super jest to samochod o jakim snilem--cala robote robi turbo :przy wyprzedzaniu duzy zapas mocy--radzi sobie wysmienicie--tylko trzeba uwazac by nie zaliczc dolkow na drodze bo zawieszenie leci:srodek wykonczony bardzo estetycznie nie ma zadnych zastrzezen do calosci:naprzwde polecam ten samochod kazdemu co potrafi zadbac sobie o...
~kosiba@passagen.se
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
w sumie nienajgorzej, ale za duzo zaplacilem, aby miec ciagle problem tak z drobiazgami jak i z powazniejszymi (juz po raz czwarty musze zmienic jakies (drogie!) koncowki w zawieszeniu z przodu, bo "puka" na nierownosciach). Hamulce- pomimo ze cos tam zrobili - nie dzialaja w zimie przy mokrej nawierzchni przez ulamek sekundy, ale wystarczy!!! Poza tym b. nieprofesjonalny - czesto chamski - servis (Szwecja). Nigdy wiecej nie kupie niemieckiego...
~Piotras
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Samochód bardzo mnie rozczarował. Daje niewielką przyjemność z jazdy, poza mocnym silnikiem i precyzyjną skrzynią biegów. Prowadzi się bardzo przeciętnie. Spalanie na wysokim poziomie, spowodowane duża masą własną, paliwożernym silnikiem i 5cio stopniową skrzynią biegów. Jest usterkowy, a naprawy są drogie, mimo posiadania najwyższych możliwych zniżek w hurtowniach części. Plusem jest bardzo dobrze wykonane wnętrze i ładna, ponadczasowa...
~Krystian
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Audi jak na swój wiek to widac ze ocynk i blacha jest okey, silnik pracuje cichutko jest dynamiczny i daje rade, skrzynia pezy wyprzedzaniu płynnie zmienia biegi ( skrzynia tiptronic), zawieszenie jest kosztowne ale wymieni sie i ma sie spokoj, trzeba dbac o turbine i wumieniac olej na czas a uato długo nam posłuzy.
~Tomek Łęgowski
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Super Auto, niezawodne, Super jakość. Dziwią mnie opinie niektórych. Jak nie stać ich na wydatek 500zł/rok na zawieszenie to jedynie pozostaje tico na gaz(bedzie tanio). Warto kupić nawet starszy egzemplarz i nie martwić się korozją(ocynk).
~gesman@tlen.pl
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Autko bardzo dobrze wykonane. Mimo swoich lat wygląda dość atrakcyjnie. Solidna konstrukcja w ocynku (zero rdzy) wysokiej jakości wykończenia wnętrza sprawiają że autko podoba sie. Wart jest każdej ceny (a nie jest tani w porównaniu do Vw lub Seata)
~szczesliwy
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Jestem z A4 bardzo, bardzo zadowolony!! Swietnie sie prowadzi, silnik dynamiczny, w srodku elegancko, nic nie trzeszczy, nie psuje sie mimo ze auto ma 13 lat. W tej cenie uwazam, ze ciezko bedzie kupic cos lepszego.
~Patryk S.
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Ogólnie samochód jest bezbłędny (pomijając spalanie) jakość elementów wnętrza i jego spasowania stoi na wysokim poziomie, nic nie trzeszczy ani nie stuka, podrózuje się cicho i wygodnie :)
~Rafał W.
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
ogólnie samochód pomimo swojego wieku bardzo pozytywnie mnie zaskoczył,świetny silnik,blachy jak dzwon zero korozji oraz stosunkowo mało awaryjny z dużym zapleczem tanich części zamiennych.
~Mariusz90r
Sedan 1.8 20V Turbo 150KM 110kW
Bardzo fajne auto, dobrze wykończone, całkiem szybkie i wciąż dobrze wyglądające mimo zaawansowanego wieku. Ogromny plus za brak korozji!
Audi A4 B5 Sedan