Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 (155)

2,8
~kotek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jest to jeden z najgorszych samochodów jakim jeździłem. Wcześniej jeździłem Peugeotem 405 z dieslem. Peugeot miał swoje lata i przebieg 400 tys km ale ogólnie nie miałem z nim żadnych problemów. Ale, że był stary, postanowiłem nabyć nowszy samochód. Wszyscy dookoła, bliscy i znajomi zachęcali do kupna Audi albo VW. Skusiłem się na Audi A4. Mocno przepłaciłem za ten samochód bo mogłem w tej cenie kupić coś innego i większego. Najpierw był...
~Adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Czytając negatywne oceny napisane przez poprzedników byłem zaskoczony tym ile jadu wylewają na ten samochód. Z drugiej jednak strony domyślam się dlaczego tak się dzieje. Po prostu znakomita większość egzemplarzy na rynku jest już mocno wyeksploatowana. A jeśli dodamy do tego fakt że większość kierowców w Polsce naprawia swój samochód dopiero jak coś się prawie urywa i drutem nie można już podwiązać to już wiem z czego to wynika. Kupując to...
3,2
~STARY KIEROWCA- WIEM CO MOWIE ! troche sie tych aut mialo
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Powiem tak, byłem napalony na A4 jak szczerbaty na suchary, straszliwie podobał mi się ten samochód wizualnie, no bajka,. Miałem do wydania 10tys zł, no i wwidomo szuka się czegoś żeby było warto. Ogólnie wiadome zalety to, silnik 1.9 TDI zrywny, ekonmiczny, i w trase i na miasto, rewelka, jednak TURBINA jest moim zdaniem naprawde sredniej jakosci, kwestia jej niezawodnosci to jakies bajki, zanojmoy ma mondeo 1,8 td TAM JEST DOPIERO TURBINA...
3,7
~mwmisiek82
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
jestem zadowolony z mojej Andzi:) w miare dynamiczna potrafi jescze ruszyc z kopytem pomimo wieku i skrzyni automatycznej troche za duzo pali jak na 14 latke wyglada naprawde elegancko ( ciemny granat metalic z chromkami w okolo szyb i na 16 aluskach). nie jest jak narazie awaryjna jezdzi sie milo , przyjemnie, i w miare wygodnie:)
3,5
~Paweł
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
drugi raz mnie nikt na ten samochód nie namówi. Żona mnie klęła non stop. jeździła moją Hondą CRV często. W końcu sprzedałem to \"cudo\" i kupiłem jej Focusa. Teraz wreszcie mam spokój. Najlepsze jest to, że frajerów na ten samochód jest dużo. Ja już do nich nie należę. Polecam za to CRV, którą mam od 5 lat i nic. A gaz się pięknie chowa w miejscu na koło w bagażniku (a koło wisi przecież na zewnątrz :) ktoś zrobił prezent)
~Konrad-wymiatak
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Audii ! tylko Audi!fantastyczny diesel,ocynkowana blacha,jakość materiałów, małe koszty eksploatacji, to marka bezproblemowa dba o klientów robiąc takie samochody! części w brud i wszędzie!
~Stef
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mimo to auto wspominam bardzo dobrze, daje duza frajde z jazdy jest oszczedne i moim zdaniem calkiem niezle sie prezentuje. Pozatym mio uplywu lat naprawde kabina i sama jazda tym autem pokazuje ze jest to klasa wyzsza. W porownaniu do mojego poprzedniego auta VW Polo to kosmiczna roznica.
~bezkompromisowy@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Po zakupie tego auta mimo, że ma już 7 lat, aż boję się myśleć o zmianie. Co teraz? Doskonałe wykonanie, świetnie się prowadzi, ekonomiczne, bez awaryjne. Strach zmienić bardzo dobre auto na coś co może już nie być tak udanym modelem.
~P.MAKO
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
AUDI A4 TO SAMOCHOD DAJACY RADOSC Z JAZDY. PEWNIE ZE MA SŁABE PUNKTY ALE WYGLĄD DO DZIS MA NAPRAWDE ŁADNY A PIERWSZE ROCZNIKI TO 1995 ROK WIEC AUTKO NAPRAWDE JEST PONADPRZECIETNE I PREZENTUJE SIE SUPER.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
~radzio509
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie można w zasadzie się do niczego poważnie przyczepić. Chciało by się tylko jeździć troszkę nowszym modelem :) Może w środku nie jest najśliczniejszy, ale czas jakoś poważnie nie naruszył estetyki i nie ma czego się wstydzić.
Audi A4 B5 Sedan