Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 (60) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EDI
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Błędem było zaniedbanie w serwisowaniu czego zaznałem na własnej skórze.Ato że żyję to jest zasługa moich ANIOŁÓW STRÓŻY.Dwa razy urwał mi się wahacz przedni.Pierwszym razem kiedy zjeżdżałem do parkingu a drugim po zjechaniu z autostrady (po ostrej jeżdzie)i następnie po kilku kilometrach urwał mi się drugi wahacz.Jeśli ktoś nie wie jak taka awaria wygląda to może sobie wyobrazić że urwało się koło.Dzielę się tym moim CUDEM i namawiam do...
~WRONTONIE@O2.PL
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
DOBRZE JEST, PRZY ZDROWYM UDERZENIU W TYŁ SZYBA NIE PĘKŁA, RAZ KOLEŚ MNIE WALNA OKTAWIĄ W PYŁ - KANT POMIĘTY ŚWIATŁO DO WYMIANY (U NIEGO ) A W AUDI ??? NAWET SIĘ ZDERZAK NIE PRZESUNĄ. NO I JESZCZE TROCHE WACHACZE SKRZYPIĄ PO 50 TYSIĄCACH I TAK CO 20TYS. WTEDY WYSTARCZY STRZYKAWKA WLAĆ TROCHĘ OLEJU DO GUMOWYCH USZCZELEK WACHACZY I NIE SKRZYPIĄ
~Adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
W moim przypadku odmówiła współpracy tylko raz przez immobiliser. Po oczyszczeniu styków w zestawie wskaźników jest ok. Z poważniejszych napraw u mnie był silnik (głowica, pierścienie, panewki), regeneracja turbosprężarki, wymiana sprzęgła, zawieszenia przód i tył...
~P.MAKO
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Przepływomierz odmowił po 115000 km. To typowa bolaczka Audi ale za orginalny kawałek plastiku trzeba zapłacic 350zł Moze to mały problem ale moc spada i jedzie sie jak na grzyby:) Na szczescie nic powaznego nie miało miejsca i mysle ze tak bedzie jeszcze długo.
~marcel 23
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
chyba cos sie dzieje z silnikiem bo czasami jakwchodzil na obrotyok.3tys to momentalnie slabl dziwnie klekotal, drzal i strasznie kopcil. jak go zgasilem i po chwili odpalilem to niby bylo juz dibrze ale tak sie dziac chyba nie powinno
~bezkompromisowy@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Niestety usterki wychodzą dzięki polskim drogom. Wahacze aluminiowe, muszą się zużywać, polecam zamienniki. No i oczywiście jak to w dieslach, z polskim paliwem i syfem na drogach trzeba uważać na przepływomierz.
~narty_jezusa
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
kupilem auto gdy na licnziku bylo 150tys, wymienilem pompe wtryskowa cale zawieszenie z przodu i powaznych usterek to tylko tyle nigdy mnie nie zawiódl na drodze. Zawsze pali na dotyk, nawet przy minus 20 :)
~KK
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Kiedy kupilem musialem zregenerowac pompe wtryskowa i wymienic wtryski bo samochod swoje przelecial, spory wydatek ale jeszcze nie bylo takiej sytuacji zebym nie mogl jechac
~kotek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Stukające wahacze, zużyte końcówki drążków, co chwile jakieś luzy w zawieszeniu, kompletnie popsuta maglownica. NIE NIE NIE. Nigdy więcej Audi.
~Piotrze :)
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Odnotowałem dwie poważne usterki. Pompa wtryskowa która się rozszczelniła, wymieniłem na używaną. No i strzelił mi raz pasek rozrządu... pozatym nic :)
Audi A4 B5 Sedan