Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 (79) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kotek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie znoszę tego samochodu. Jak go kupiłem to przez pierwszy miesiąc mi się podobał ale dalej to już tylko się wściekałem szcególnie widząc kolegę, który ma 2 metry wzrostu wpakował się wygodnie do Renault Twingo swojej żony a w moim Audi było mu... za ciasno. Audi A4 z zewnątrz jest dużym autem ale w środku to można nabawić się klaustrofobii.
~Adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Tu można trochę pomarudzić. Pomimo gabarytów miejsca nie ma zbyt dużo i jest to cechą wielu modeli Audi. Z przodu jest ok ale za to z tyłu może brakować miejsca nad głową i na nogi jeśli osoby jadące z przodu ustawią sobie fotele tak aby było im wygodnie. Do tego na tylnej kanapie odradzałbym podróże trzem osobom. Chyba że wyjątkowo drobnym.
~Paweł
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam 185cm. Fotel przedni w oparciu za ciasny. boczne skrzydła po prostu wbijają się s plecy. Trudno ustalić dobrą pozycję za kierownicą choć wszystko da się ustalić. Wszystko wina pedałów przede wszystkim sprzęgła. Skok ruchu sprzęgła rodem z samochodu ciężarowego. Ze 2 razy większy niż Fordzie Focusie.
~Audi
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Lewy łokieć spiera się na oparciu drzwi a drugi zajmuje cały podłokietnik, na trasach kierownice trzymam paluszkami :) Na szczęście w tyle nie siedzę bo bym miał mało miejsca. Fotele żadnym cudem nie są ale też nie jest źle, najlepiej siedziało mi się w starej BMW 7
~Stef
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla mnie 176 miejsca naprawde duzo, wiem ze moi znajomi narzekali 190-195 na miejsce za kierownica, z tylu tez niestety tego miejsca nie najwiecej ale mysle ze dla rodzinki 2+2 wystarczy. Kufer pojemny i ustawny.
~Misiek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Przestrzeń za kierownicą wystarczająca. Komfortu dodaje pełna regulacja wysokości siedzenia, części lędźwiowej kręgosłupa, oraz regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach. Z tyłu nieco mało miejsca, ale nie jest tragicznie.
~P.MAKO
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Na przednich fotelach miejsca jest wystarczajaco ale na tylnej kanapie jest juz duzo ciasniej.Zdecydowanie nie mozna sobie wygodnie usiasc i przejechac 500km poprostu jest malo miejsca na nogi.
~markas3@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
wersja s-line dobrze wyprofilowane fotele , podgrzewane z podłokietnikiem , z tylu moglo by być troszke wiecej miejsca , ale niech sie o to martwią pasażerowie siedzący z tylu. ja tam nie siedze hehe
~bezkompromisowy@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Trzeba pamiętać, że to jest tylko A4. Po wyregulowaniu foteli przednich i ustawienie ich w komfortowych przestrzeniach z tyłu trochę brakuje miejsca na nogi. Podróżowanie w 5 osób jest uciążliwe. Max 4 osoby.
~radzio509
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na autko tej klasy trochę mniej miejsca niż w Passacie czy Octavii, ale jest bardzo wygodnie z przodu. Z tyłu miejsca mniej, ale mnie to akurat nie przeszkadza :)
Audi A4 B5 Sedan