Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 (80) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Wokół zawieszenia Audi A4 b5 i pochodnych krążą legendy. Pojawiają się głosy że trzeba je wymieniać co 15-20 tys. km. I to prawda kiedy zakładamy najtańsze zamienniki bo z reguły na tyle one starczają. Ceny zaczynają się już od ok 600 zł za komplet na przód. Kiedy już się sypie warto zainwestować w coś lepszego. W moim przypadku na wahaczach Febi przelatałem już ponad 40 tys i póki co jest ok. Nieco ubiły się tulejki w wahaczach nośnych na...
~Paweł
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
OOooo. Tu to można pisać i pisać. Zawieszenie do tego diesla to jakaś pomyłka. Z benzynowym silnikiem zawieszenie lepiej znosi polskie drogi. Wracając do mojego auta. Buja do przodu i to nie jest kwestia sprężyn czy amorków po prostu jest ciężki z przodu. Zawieszenie wymieniałem dolne wahacze 2 razy po 800zł para i raz górne (lepiej znoszą). generalnie jak ktoś ma drogi dziurawe to niech unika tego samochodu, bo się nie wypłaci.
~kotek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
O ile układ jezdny jest w dobrej kondycji to auto jakoś jedzie i dobrze się trzyma drogi. Ogólnie zawieszenie jest twarde i dobrze się nim jeździ po dobrych drogach. Za to usterkowość zawieszenia, szczególnie z przodu doprowadzało mnie do szału i przeklinałem tych co mi te auto polecili.
~Audi
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
90% jazdy to są drogi szybkiego ruchu, z zawieszenia jestem bardzo zadowolony, nie jest na szczęście twarde. Musiałem wymienić tylne amortyzatory a to dlatego że w jednym z nich popękana gumowa osłona podeszła pod uszczelkę i wyciekł olej. Oprócz tego nic nie stuka nic nie puka. Oby tak dalej.
~Aragorn
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
zawieszenie jest świetne nieżle trzyma się drogi, jest komfortowe, i wcale nie jest tak awaryjne od 3 lat jeżdzę po polsce zrobiłem w tym czasie 160 000 tyś i tylko raz wymieniałe końcówki drążków i dwa wachacze.
~Stef
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj rzeczywiscie przecietnie tzn jezeli chodzi o kofort jazdy to mozna bylo by spokojnie dac ocenie 4 natomiast zawieszenie wielowachaczowe na naszych drogach nie wytrzymuje a naprawy niestety do tanich nie naleza.
~markas3@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
super sie prowadzi , wymieniłem zawieszenie przednie nawet nie drogo mnie to przyszlo komplet wahaczy za 500 zł z gwarancja nie ma sensu inwestowac w droższe bo i tak przez dwa lata sie cos wybije nawet w droższym ,
~troll33
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Pełny komfort dobre trzymanie i wachacze już tanie . Na 80tys po naszych drogach jeśli można je tak nazwać wymieniłem 3 wachacze i 1 końcówke to jak na to zawieszenie uważam za sukces przy jeżdzie w 80 % po mieście .
~Konrad-wymiatak
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
To mocna strona modelu!Komfort dobry, precyzja na wprost i na zakretach b.dobra.Układ naprawde bardzo dobry w którym czujemy się pewnie! trzeba uważać na dziury bo audi tego nielubią ze względu na aluminiowe wachacze!
~dzikijarek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
mając przejechna 110000 km drugi raz musiałem robic zawieszenie z przodu .przeważnie wachacze dolne .raz mi sie urwał!!! przy gałce .raz wyleciała końcówka z gniazda sworznia. takie tam niby nic , a można podobno dachować.
Audi A4 B5 Sedan