Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 (57) - Widoczność

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Audi
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Hmm.. no ostatnio zrobiło mi się ciepło bo chciałem zjechać na prawy pas i w ostatnim momencie zobaczyłem w prawym lusterku zarys samochodu - martwy punkt. Prawe lusterko posiada za małe pole \"widzenia\". Gdybym w tylnym zderzaku miał czujniki cofania byłoby super, a tak to cofanie na czuja.
~paweł_sudnik
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Ot taki normalny sedan. Z przodu widać wszystko. Slupki zbytnio nie przeszkadzają. Do boków też nie ma co się przyczepić. Do tyłu też wszystko widać. Może tylko "martwe pole" po prawej stronie trochę za duże?
~Misiek
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Dość nisko się siedzi za kierownicą co może ograniczać widoczność niskim osobom. Do tyłu również dość kiepski widok, ale to raczej wada większości sedanów. Jednak podczas cofania \"na lusterka\" można sobie śmiało poradzić.
~Robo
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Do przodu jest wszystko w porządku lecz z tyłem jest już trochę gorzej. Nie widać po prostu \"dupy\" samochodu. Za tylną szyba nie widać tego kawałka samochodu który został, u mnie ułatwieniem jest to że mam spojler.
~Konrad-wymiatak
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
ładna klinowa sylwetka nieułatwia cofania do tyłu poza na wprost i po bokach b. dobrze a do prawego mniejszego lusterka szybko można się przyzwyczaić!gdy jedziemy w nocy światła b.dobre!
~Paweł
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
W sumie to moja żona zawsze narzekała na małą przednią szybę oraz na zabudowaną wysoko przednią część z zegarami. Jest faktycznie wrażenie jakby się jechało czołgiem.
~radzio509
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Brak jakichkolwiek zarzutów. Na początku miałem problem z wyczuciem gdzie kończy się autko (wcześniej jeździłem kombi), ale kilkanaście dni jazdy rozwiązały problem.
~Stef
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Pewnie przydaly by sie czujniki cofania ale nie mozna narzekac jak sie wyczuje auto to nie sprawia problemu. Dobry proien skretu ulatwia parkowanie.
~bezkompromisowy@op.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Regulacja wysokości kierownicy i wysokości poziomu fotela kierowcy to standard. Problem zaczyna się gdy ktoś ma mniej niż 1.55 wzrostu.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Widoczność z przednich siedzeń jest ok. Może trochę gorzej jest z perspektywy kierowcy patrzącego do tyłu, brak punktu odniesienia.
Audi A4 B5 Sedan